Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 17 10
Call-Girls 52800
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν θα έγραφα την κριτική αλλά μπήκα στον πειρασμό μετά την αρνητική κριτική που είδα. Η συνάντηση κανονίστηκε στο πριαμος μεταμόρφωση. Το γραφείο μου πρότεινε την κοπέλα κ χίλια μπράβο. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της γελάστη κ με πολύ καλή διάθεση. Γλωσσόφιλο με το που άνοιξε η πόρτα..φυσικά φωτός είναι ελαφρά επεξεργασμένες αλλά όχι μεγάλες διάφορες. Στα του αγώνα τώρα..η κοπέλα τα σπάει..πολύ καλή πίπα κ κάνει ότι μπορεί νε σε ευχαριστήσει..μεγάλον συν..η κοπέλα χύνει αβέρτα..κάντε καλή δουλειά κ θα σας ανταμείψει..πρώτος γύρος τα είχε όλα, πίπες, 69, στα τεσσάρα για μισή ώρα ανελέητο ξέσκισμα κ συμμετοχή από την κοπέλα..δείχνει να το ευχαριστιέται κ δεν έρχεται απλά για να τα πάρει..η πρώτη κατάθεση έγινε στα τέσσερα..δεύτερος γύρος ξεκίνησε με πιπουλα διαρκείας κ μετά ανάλαβε δράση πινέλο..μούσκεμα το γκομενακι , φυσικά δεν μπορούσα κ εγώ να αντισταθώ στο κουλουράκι της που κατά τη διάρκεια της προτινα εάν τον θέλει κ φυσικά μου λέει αλλά είναι έξτρα..κανένα πρόβλημα..καποτουλα ζελέδακι κ σιγά σιγά στην τρυπουλα της..το ευχαριστιέται τρελλα..πραγματικά πολύ καλή εμπειρία..μετά πολλά αφού τον τίμησα καλα το κωλαρακι της τελείωσα με μαλακια με την κοπέλια να αναλαμβάνει την κάτω περιοχή!..συνολικά μια από τις καλλίτερες που έχω πάρει..όπως είπε κ ο προηγούμενος δεν σηκώθηκε αμέσως..άραξε στο κρεβάτι μέχρι να σηκωθώ κ εγώ..όσο για την αρνητική κριτική..μπορεί να μην πέρασες καλα α ρε μεγάλε η κοπέλα μοιράζεται το όνομα της μαζί σου δεν χρειαστεί να το μάθει όλος ο κόσμος..θα μου πείς εδώ φαίνεται το πρόσωπο της, αλλά κάποιο λόγω θα εχουνε να μην χρησιμοποιούνε άληθινα ονόματα..ελπίζω να βοηθήσω..στην Ελσα δεν ισχύει του κωλου τα εννιάμερα!!:)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 22, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
290€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
197
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TheTester, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού