Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γιατί? Όπως τα λέει ο Voskos. Ήρθε η πωλήτρια του παντοπωλείου από το χωριό έξω από την αγία πετρούπολη. Μόνο η μαντίλα της έλειπε. Όταν άνοιξα την πόρτα, νόμιζα ότι μου κάνουν φάρσα από το πρακτορείο. Αλλά προφανώς όχι. Τελείως μα τελείως ασέξουαλ ντύσιμο και παρουσιαστικό, σε υπερθετικό βαθμό μάλιστα. Όταν όμως γδύθηκε, τότε σαν να εμφανίστηκε άλλος άνθρωπος. Και αυτό, επειδή καταρχήν το πρόσωπό της, είναι όπως στις φωτό, ναι είναι τόσο όμορφη και το κορμί της, χωρίς να είναι γυμνασμένη ή κάτι τέτοιο, είναι σίγουρα θηλυκό και σου φωνάζει σκίσε με. Και ναι...δεν το φωνάζει μόνο το κορμί της, το φωνάζει και το θέλει και η ίδια και σε παρασύρει σε ένα ατίθασο και άγριο σεξ, όπου ζητάει να σε νιώσει όσο πιο πολύ γίνεται. Παθιάζεται, της γυρίζει το μάτι, εκστασιάζεται κανονικά. Και δεν χορταίνει. Είχαμε τελειώσει, είχε ντυθεί, της είχα δώσει τα λεφτά, ο οδηγός την καλούσε και αυτή αγνοούσε τις κλήσεις του και λαχανιασμένη μου έλεγε "θέλω και άλλο". Πήγαινε στην ευχή του θεού κοπέλα μου, θα μας ξεζουμίσεις. Από τα πιο τίμια ραντεβού, αν σουλουπωθεί και λίγο....έχουμε πρόβλημα. Επανάληψη, again and again.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.348
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, hornyasfuck, TheTester και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού