Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Λοιπόν αγαπητοί μου συναγωνιστές μόλις είδα τις φωτός τις άρχισε να με ζώνουν τα φίδια λέω δεν γίνεται πρέπει να το δοκιμάσω αυτό το κουκλάκι και κατευθείαν μήνυμα στους αγγέλους κλείνοντας την για μια ώρα στο αγαπημένο μου πορνό ξενοδοχείο. Έτσι φτάνοντας αρχισα να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ μόλις χτύπησε η πόρτα άνοιξα χωρίς δεύτερη σκέψη για να δω τι θα φανερωθεί αυτήν την φορά μπροστά μου άλλα και στον Μητσάρα και εδώ ειναι που τρώω την πρώτη ήττα Κεφάλι σε τοίχο!, αντικρίζω ένα μελαχρινό παχουλό Γιουβαρλάκι 1,60 με ελαφριά ακμή στο πρόσωπο τυλιγμένη με μια μπλε σατέν μπλούζα σε φιόγκο από τον οποίο ξεχείλιζαν τα μεγάλα και παχουλά μαστάρια τις και με μια μίνι φούστα συμπιέζοντας τα χοντρά μπούτια τις πάνω σε ανοιχτού τύπου τακουνιά πέδιλα με άκρα περιποιημένο σε κόκκινο φόντο λέω τι ειναι τούτο Sumo θα παίξουμε και δεν το ήξερα να ντυθώ καταλλήλως Money Mouth. Λέω δεν γαμιέται ας δούμε πως θα βγάλουμε άκρη με αυτήν τουλάχιστον ήταν χαμογελαστή και ολίγον αμήχανη με την εμφάνιση τις τουλάχιστον είχε το γνώση σε αυτήν γιατί δεν ήξερε πως θα αντιδράσω αν θα την διώξω ή θα την κρατήσω τις ρίχνω ένα φιλί πιάνοντας τα μαστάρια τις. Παίχτηκαν δυο γύροι ο πρώτος με άνεση ο δεύτερος με δυσκολία άλλα όλα πήγαν στο στοματάκι τις με κατάποση τουλάχιστον αυτό άξιζε, Σώμα Σούμο σφιχτό με πολύ πατσά για να χορταίνεις, Μαστάρια 4++, Μουνόχειλα με δυσκολία φαινόντουσαν με τον μητσάρα να δυσκολεύεται να βάλει στόχο Κεφάλι σε τοίχο! και άκρα περιποιημένο τα μόνα που άξιζαν στην όλη φάση αδιάφορο σεξ γιατί το μόνο που κάνει ειναι να περιμένει με τα ποδιά ανοιχτά μα τι ποδιά βουβαλίσια. Λοιπόν μάγκες τώρα θα σας γελάσω αν το μετάνιωσα δεν ξέρω παντός την πάτησα οικτρά άλλο περίμενα και μου άλλο μου βγήκε γκόμενα για Σούμο καταστάσεις σίγουρα συστήνεται ανεπιφύλακτα για λάτρεις των chubbys και για βυζού λάγνους να πιάνουν και να ξεχειλίζουν από τα χεράκια τους σίγουρα οι μοντέλο πνίχτες και πιπινιού λάτρεις ούτε για αστείο αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, company of heroes tho, hornyasfuck και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2021
Σε μπουρδελα του 20αρικου έχω δει 10 φορές πιο όμορφες απο αυτές που και καλά είναι call girls… υπάρχουν και οι εξαιρέσεις φυσικά αλλά είναι μετρημένες στα δάχτυλα δυστυχώς. Σύστημα το έχουν? φωτοσοπάρουν μπάζα και μας τα πασάρουν….
review reaction 1 hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2021
δωσε μια εικονα βαρους κ υψους..
φιλια με γλωσσα δινει ??
τσιμπουκι βαθυ κανει ??
πηδιεται οπως πρεπει ??
τα μουνοχειλα δεν φαινοντουσαν λογω παραπανισιων κιλων ??
review reaction 1 hornyasfuck, paparovicz
18 Σεπτεμβρίου, 2021
Τι γραφείο ειδικεύεται στο να μεταμορφώνει σε αγγέλους διάφορα κορίτσια. Ο χειριστής photoshop που έχουν τα σπάει !
Την έχω πατήσει 3-4 φορές και έκτοτε έριξα μαύρο. Ποτέ ξανά !
review reaction 1 hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2021
Ας εβαζε καμια κελεμπια χαχααχα
review reaction 1 hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2021
φίλε κάνουν μπαμ οι φωτογραφίες. έγραψα και στο σχετικό τόπικ
review reaction 1 hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2021
Φιλιά Έτσι!
Τσιμπούκι Έτσι!
Πηδιέται Λύπη
Μουνόχειλα καλά κριμένα Λύπη
P
paparovicz
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6