Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 6 10
Call-Girls 6928
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν πάντα είχα ένα απωθημένο να γαμήσω μια όμορφη κυρία από αυτές που βλέπεις στο δρόμο είτε συνοδεύοντας τα παιδιά τους στο σχολείο ή κατεβαίνοντας από ακριβά αμάξια ντυμένες, βαμμένες και κομωτιριασμένες στην πένα από πάνω μέχρι κάτω εκεί ήρθε και κούμπωσε η Βανέσα, μετά από προτροπή τις αγαπημένης μου Νικόλ. Έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο με κάποιες ανησυχίες το τι θα σκάσει βλέποντας τις ολίγον όχι και τόσο καλές φωτός της. Άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ όπως αρμόζει σε μια καθώς πρέπει κυρία τέτοιου βεληνεκούς, εκεί που έχω ξαπλώσει χτυπάει η πόρτα και ανοίγοντας αντικρίζω μια πολύ όμορφη ξανθιά milf Ναι! κυρία μεταξύ 30-35 ντυμένη με ένα ολόσωμο πορτοκάλι φόρεμα πάνω σε παπούτσια διαστημανθρώπου ξέρετε από αυτά που ειναι τις μόδας και μου έχουν ζαλίσει τα αρχίδια να τα βλέπω σε κάθε κατακαημένη νομίζοντας ότι έτσι κάτι κάνουν γελασμένες. Τέλος πάντων τις λέω πέρασε σαν ευγενικός κύριος και εγώ, μην γίνω κάφρος από τώρα Χαχαχα!Χαχαχα! ας την αφήσω να εγκλιματιστεί και να νιώσει άνετα πριν αρχίσουν τα πανηγύρια για τα καλά Γιούπιιι!Γιούπιιι!. Έτσι άρχισα να την γδύνω σιγά σιγά και αισθησιακά φιλώντας την με ωραία παθιάρικα φιλιά με γλώσσα, καθώς την έγδυνα φανερώθηκε ένα καθώς πρέπει καμπυλωτό σωματάκι για την ηλικία της ούτε χαλαρότητες ούτε ζαρωμένο δέρμα τίποτα από αυτά που νόμιζα ότι θα αντικρίσω εντελώς το αντίθετο, βεβαία βυζί 3+ με τον πλαστικό του αλλά ούτε ένα σημάδι από χασάπη με όμορφες ρόγες σαν ροδέλες για πολύ πιπίλισμα και γλύψιμο επίσης άκρα περιποιημένο με το χρώμα του έρωτα όπως μου αρέσει να βλέπω σε μια καθώς πρέπει κυρία. Την ξαπλώνω όμορφα και ωραία στο πόρνο κρεβάτι αρχίζοντας την με ένα αισθησιακό ερωτικό γλύψιμο στο μουνάκι της για αρχή μετά το γύρισα σε στάση 69 δίνοντας ευγενικά τον μητσάρα στο στοματάκι της με φροντίδα και προδέρμ τον περιποιόταν καθώς πρέπει σαγηνεύτηκα με πολύ σάλιο, δαχτυλάκια τα δέχτηκε με ευχαρίστηση με λίγο πόνο στην αρχή ίσως δεν έχει συνηθίσει σε τέτοια πράγματα, σκουφώνω τον μητσάρα και κάθομαι στην καρεκλά για να την υποδεχτώ καρεκλά το Ασάλιωτα ο αχλαδωτός της κώλος έσκαγε στα μπούτια μου κάνοντας κυματισμούς με ωραίες μελωδίες σπλάτς σπλούτς βάζοντας τίτλο τέλους για τον πρώτο γύρο. Ντουζάκι και από τους δυο μας με σύντομη κουβεντούλα, ειναι δασκάλα αγγλικών και έχει βγει στο κλαρί για να βγάλει τα ως προς το ζει διότι χώρισε με τον άντρα της ο οποίος αδιαφορεί για την τύχη της και τα παιδιά του αφου το νομικό σύστημα της Ρωσίας ειναι διεφθαρμένο μετά μου έκανε ανάλυση περί χριστιανισμού και βυζάντιου και πως η Ρωσία μπήκε στην ορθοδοξία καλά ε κανονικό μάθημα νόμιζα ότι ήμουν στο σχολείο. Για να μη αναλύσουμε περισσότερο τα πράγματα και πάμε για εξετάσεις στο τέλος την βουτάω σε ένα λυσσασμένο γλυφόμουν ι αρχίζοντας να ιδρώνει και να κατεβάζει πλημμύρες δίνοντας την να καταλάβει ότι εμείς εδώ είμαστε άντρες παντελονάτοι και τις κυρίες τις περιποιούμαστε καταλλήλως, μετά από αυτό αρχίζει τον μητσαρα σε μια πίπα αισθησιακή με μανία να τον ρουφάει μέχρι τέρμα ενώ στην αρχή ήταν λίγο μαζεμένη μετά όμως ξέφυγε και με καβάλησε τρίβοντας τον πούτσο μου στο υγρό μουνάκι της, μην αντέχοντας άλλο σκουφώνω και την γυρίζω μπρούμυτα κάνοντας την να αισθανθεί μοναδική δίνοντας για δεύτερη φορά την λήξη του δεύτερου γύρου. Τις δίνω το αντίτιμο σαν κύριος λέγοντας σε ευχαριστώ πολύ για αυτήν την απολαυστική ώρα που μου προσέφερε και τις ανοίγω την πόρτα για να την αποχαιρετίσω. Λοιπόν εδώ έχουμε να κάνουμε με μια όμορφη μορφωμένη κυρία με την οποία πέρασα μια ώρα όμορφα και ερωτικά ζώντας το απωθημένο μου δεν συστήνεται σε αγριάνθρωπους συστήνεται ανεπιφύλακτα μόνο σε gentlemans και gfe λάτρεις αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 13, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, alpula, MarkosIoan και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2021
Τέτοιες θέλουμε στα ελληνικά σχολεία! Να διαβάζουν τα παιδιά και να γαμάνε οι γονείς δίνοντας κι έξτρα στις δασκάλες για να κάνουν μάθημα με όρεξη! Αρχοντομούνα από τις λίγες η κυρία! Ευγε!
review reaction 3 paparovicz
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1