Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστές, είχα γράψει και παλαιότερα αλλά στο νημα μας δεν υπήρχε ακόμη καρτέλα δηλαδή τη συναντώ 2η φορά. Χθες έψαχνα κάτι σαν τρελός αλλά δεν έβρισκα πήγα σε επιλογή γραφείου όμως καμία από αυτές που ήθελα δε μπορούσε. Συνάντηση βράδυ λοιπόν στο Bill. Η κοπέλα ψηλή ξανθιά χαμογελαστή με σφιχτό αρκετά κορμί (κάνει τρέξιμο λέει ) και τρομερή κωλαρα που δε τη προσφέρει για τους λάτρεις του anal. Είπαμε δυο κουβεντούλες καθημερινές και ξεκινάμε στο ντουζ με μια πίπα αρκετά βελτιωμένη απ ότι παλιά μπορώ να πω την εκπαιδεύσατε χαχαχα(μπήκε μπόλικο σάλιο με δίκη μου καθοδήγηση) στη συνέχεια πάμε πολυθρόνα όπου κάθομαι και αυτή σε reverse cowgirl χοροπηδάει πάνω μου με ωραία θέα το κωλι της, τη βάζω συνέχει στα τέσσερα αντέχει σφυροκόπημα δε παραπονιέται καθόλου και κάποιες φαπουλες στο κωλο εκεί λοιπόν ήρθε το τέλος του ημιχρόνου. Πάω για μπάνιο όπου έρχεται μαζί μου. Επιστροφή στο κρεβάτι τσιγαράκι ποτακι κουβεντούλα ειχα χρόνο στη μιάμιση ώρα και συνεχίζουμε δεύτερο ημίχρονο πίπα και συνέχει ιεραποστολικό μετά από πάνω μου σε κανονικό cowgirl και στο τέλος τη ξαναπάω σε πίπα όρθιος εγώ αυτή στα γόνατα όταν ερχόταν το τέλος της λέω βγάλε γλώσσα και τα πέταξα εκεί τα δέχτηκε ευχάριστα πήγε μπάνιο πλύθηκε ετοιμάστηκε ήρθε την ευχαρίστησα και έφυγε. Εν τέλη όσοι θέλουν πορνοστάρ και καριολε γκομενα δε κάνει γιαυτους, πρωτοβουλίες δε παίρνει εύκολα αλλά είναι δεκτική αρκετά. Επίσης πολύ καλή αίσθηση αιδιου σφιχτό, πίπα βελτιωμένη και συνίσταται σε οποίους θέλουν κατάσταση σα τη γκομενα σου gfe , απ ότι κατάλαβα μετά κ από τη δεύτερη συνάντηση μας θέλει λίγο ξεκλείδωμα θέλει να της φερθεις χαλαρα και όχι έλα καργιολα να σε σκίσω σίγουρα όσοι την έχουν δει πάνω από μια φορά συμφωνούν, τέλος είναι καθαρή αρκετά τρεις φορές έκανε μπάνιο και η πίπα της έχει βελτιωθεί (είδες το σχολείο είναι το μπουρδελα) σε χαλαρή φάση θα τη ξανασυνατησω…αυτά μύστες μου καλή συνέχεια ελπίζω να βοήθησα ….

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Talibanakos44
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
3.420
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, erethis72, doc_lin και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού