Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χε, χε.... Ο τίτλος δεν αναφέρετε στην κοπέλα, αλλά στη Μονικα την τηλεφωνήτρια του γραφείου. Με κατάλαβε τι ψάχνω και μου έκανε την καλύτερη πάσα. Μουνικα (sorry Μονικα) είσαι μεγάλη γάτα!!!

Η Τίνα λοιπών είναι ο ορισμός του milf! Έχει ζήσει τη ζωή της με όλα τα καλά και κακά, έχει καβαλήσει παλούκια και έχει ξεπεράσει και τους τελευταίους φραγμούς ηθικής όσων αφορά το κρεβάτωμα!

Πρόσωπο και σώμα ότι βλέπετε στις φωτογραφίες, μια όμορφη 35αρα με πολύ όμορφο σώμα, ελαφρός πειραγμένα βυζομπαλα που αντέχουν στο ζουπιγμα, στο δάγκωμα, στη σφαλιάρα.
Η μουναρα της πεντακάθαρη με μεγάλη κλειτορίδα που ανταποκρίνεται άμεσα.
Δάχτυλα δέχεται σε όλες τις τρυπούλες και η πίπα της είναι βαθιά και υγρή.

Με λίγα λόγια η κοπέλα έχει όλο το πακέτο για να γίνει το νέο στανταρακι μου!

Περιμένω ευχαριστήρια μηνύματα από τους συναγωνιστές που θα τους προτρέψει η κριτική μου να επισκεφτούν την Τίνα!

Καλά Γαμισια μάγκες!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.230
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, Underfaker, monstercock greece και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2021
οταν λες ελαφρως πειραγμενα; φαινονταν οι ουλες; και κατα ποσο δυνατα ζουπηγματα, δαγκωματα και σφαλιαρες;
review reaction 1 hornyasfuck
12 Σεπτεμβρίου, 2021
Γουστα ειναι αυτα , ξεκιναω αναποδα, αλλα ρε φιλε θα το πω ετσι πως το νιωθω, φαινεται πολυ μπαζο για 140 ευρα. Δλδ αν στις επεξεργασμενες φωτο ειναι ετσι απο κοντα πως ειναι?! Αφου εμεινες ευχαριστημενος ομως πρεπει να παω πασο.
review reaction 1 hornyasfuck
12 Σεπτεμβρίου, 2021
Maximiliano ουλές δεν είδα αλλά φαίνεται στα πλαγιά ότι υπάρχουν εμφυτεύματα για ανόρθωση χωρίς όμως να έχει γίνει προσθετική όγκου. Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις!

Όσο για το ζουπιγμα, για τα δαγκώματα και τις σφαλιάρες, η κοπέλα πραγματικά δεν δυσανασχέτησε σε τίποτε. Φυσικά δεν παίξαμε και μπουνιές!

Φίλε Doran_G όπως είπες και εσυ γούστα είναι αυτά! Σαφώς μια 20αρα και πιο σφιχτό σώμα θα έχει και πιο φρέσκο πρόσωπο, αλλά αν είναι γλάστρα τι να την κάνεις;
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3