Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Εχοντας λοιπον φαει τρομερες ξενερες με τις δυο τελευταιες συναντησεις (Melison και Milena) εκανα καιρο να ξανα δοκιμασω αλλη κοπελα μιας και φοβομουν παλι μια κακη καταληξη. Ομως λογω περιοδου γενεθλιων μου αποφασισα να κανω ενα δωρο στον εαυτο μου το οποιο ακουγε στο ονομα Melania. Την Melania την ειχα δει και προηγουμενη φορα που ειχε ερθει και σκεφτομουν οτι ηθελα να την δοκιμασω γιατι μου αρεσε πολυ στις φωτογραγιες. Πραγμα το οποιο και εκανα τελικα την περιοδο που αναφερω. Φτανω στο δωματιο της, ανοιγει πορτα και αντικρυζω κατι που εμενα μου αρεσε πολυ. Νομιζω πως το προσωπο της ειναι πιο γλυκο απο κοντα σε σχεση με τις φωτογραφιες, το στηθος της ωραιο, μεγαλο και το σωμα γενικα πολυ καλο αν σκεφτει κανεις οτι παρολο το νεαρο της ηλικιας της ειναι και μαμα. Ταιριαξαμε σχετικα γρηγορα, μπαινω για ντουζακι, βγαινω και με περιμενει ετοιμοπολεμη με τα οπλα ολα εξω για μαχη. Φιλια πολλα και παθιασμενα, πιπα απο οσο θυμαμαι καλη, φοραω σκουφι και μπαινω για ιεραποστολικο. Εκει λοιπον εδειξε οτι την δυσκολευει η διεισδυση μου, προσπαθησε οσο γινεται να αντεξει, κοιταζομασταν καταματα και στην κυριολεξια με παρακαλουσε να τελειωσω. Ε οπως ειναι λογικο μετα απο λιγη ωρα οντως εριξα την πρωτη πιστολια και εκει που παμε να πιασουμε λιγο το social, να της πω και εγω δωσε μου λιγα λεπτα και συνεχιζουμε, μου λεει babe sorry but I can't. Για να μην τα πολυλογω για δευτερη φορα επαθα οτι και με την Melison που ακυρωσε την συναντηση λογω μεγεθους μου, με την διαφορα αυτη την φορα οτι η Melania εκατσε τον εφαγε μια φορα και μετα μου ειπε οτι δεν μπορει να συνεχισει. Οποτε παρολο που αρχικα φανηκε οτι θα περασω πολυ ωραια τελικα αποχωρησα με μια πικρη γευση για ακομα μια φορα. Το ''1'' στην τιμη μπηκε γιατι εγω ειχα κλεισει 1 ωρα για 150 και η κοπελα με κρατησε μιση ωρα και μου πηρε 100(μου εκανε και εκπτωση τρομαρα μου) και το ισως το βαζω γιατι πραγματι θα ηθελα πολυ να την ξαναπαρω μονο ομως αν κρατησει το χρονικο διαστημα που επιθυμω εγω η συναντηση. Αχ τι αλλο θα παθουμε ακομα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 15, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
KuriosAugolemonos
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
531
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, alpula, kwstasxat και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2021
Gel δεν είχε η κορασίδα?
review reaction 1 TOMCRUISE
10 Σεπτεμβρίου, 2021
Καλα ποσο τον εχεις να πουμε ?
μηπως πρεπει να κανεις καμια οντισιον στο σειρηνακη & μετα να σε πληρωνουν για να γαμας,αντι να πληρωνεις εσυ?
review reaction 3 review reaction 1 vltepdr, srek7
11 Σεπτεμβρίου, 2021
φιλε srek παει καιρος και δεν μπορω να θυμηθω αν ειχε βαλει για να σου πω την αληθεια
φιλε TOM μακαρι να ηταν τοσο καλος ωστε να με προσλαμβαναν, και οταν θα ελεγα οτι γαμιεμαι στην δουλεια να το εννουσα κιολας χαχαχ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3