Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνάντηση έγινε στον προσωπικό μου χώρο και το ραντεβού κανονίστικε άμεσα με ένα μήνυμα γρήγορα. Άφιξη στην ώρα της.
Μιλάμε για μια κοπέλα γύρω στα 25 με χαρακτηριστικά από τα αγαπημένα μου δηλαδή χωρίς περιττά κιλά δεν είδα κάπου καμπύλες που λέει ο προηγούμενος παίχτης...Με βυζιά σιλικόνης και κώλο που κοιτάζει στον ουρανό.Το πρόσωπο της αντικειμενικά όμορφο.Εχει και ένα τατουάζ στον αριστερό ωμο.Μια παρουσία που άνετα περνάει το 8 στην δική μου βαθμολογία. Ευτυχώς μιλάει και την διεθνή γλώσσα όποτε είχαμε και μια στοιχειώδη επικοινωνία. Γενικά δεν είναι για σκληροπυρηνικές καταστάσεις αλλά προσφέρει ένα τίμιο ραντεβού που εμένα τουλάχιστον με άφησε ευχαριστημένο. Μου είπε ότι της αρέσει στην Αθήνα και να γνωρίζει ανθρώπους και ότι οι Έλληνες είμαστε “strong fuckers” τρομάρα μας.Θα κάτσει ακόμη μια εβδομάδα δεκατέσσερις μου είπε την κάνει.
Εις το επανιδείν

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 07, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Καντηλανάφτης
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.720
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, koukos19, dx80 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2021
μαλλον μπερδευτηκες και λογικο ειναι γιατι σε ορισμενους οταν λες καμπυλες παει στο γεματη
στη συγκεκριμενη κατα την αποψη μου καμπυλες εννοω μεση, κωλο ωραιο γυναικειο και βυζια (φτιαχτα)
G
geroksouras
review reaction 1 Bartender 74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1