Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Call-Girls 72196
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...επιστροφή στην Αθήνα...οπότε φτου και από την αρχή να τσεκάρω τις αφίξεις...

...ήμουν ανάμεσα στην Nancy...Rony...Stella...

...επέλεξα Rony...παρόλο που στις photo δεν υπάρχει κανένα πραγματικό χαμόγελο...γιατί ο delipas στην κριτική του γράφει ότι μοιράζει φιλιά κάργα...και τα φιλιά είναι κάτι βασικό για μένα...

...μάγκες μην βγει παραέξω...αλλά μέτρησε και το ότι την περιέγραψε ως στενομούνα...Χαχαχα!Χαχαχα!...

...τηλέφωνο στο γραφείο...ήταν διαθέσιμη...οπότε μετά από 40 λεπτά την συνάντησα στο Bill...

...ανοίγω την πόρτα...μπαίνει ένα ομορφούλικο πλάσμα...και χαμογελώντας μου λέει σε θυμάμαι!...έχουμε ξαναβρεθεί...Χμμμ;

...χαρούμενη που την ξαναεπέλεξα...(χωρίς να ξέρει ότι εγώ δεν θυμάμαι την τύφλα μου!!)...με αγκάλιασε...και έπεσαν τα πρώτα φιλιά...

...μου άρεσαν τα φιλιά της...το κατάλαβε...έγινε ακόμα πιο χαρούμενη...οπότε τότε μπορούσα να της πω ότι την επέλεξα επειδή μου άρεσαν οι φωτογραφίες της...και όχι επειδή θυμόμουν την προηγούμενη συνάντηση μας...

...δεν πτοήθηκε...συνέχισε να είναι γελαστή...και να μου εξηγεί ότι είχε ξανάρθει στις αρχές του 2020...και είχαμε συναντηθεί...

...θέλοντας να παλέψω με το αλτσχάιμερ...την ρώτησα αν είχε ξανάρθει με το ίδιο γραφείο...την ρώτησα αν είχε το ίδιο όνομα και στο προηγούμενο tour...μου απάντησε καταφατικά και στα δύο...αλλά δεν μπορούσα να την θυμηθώ...Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!...

...anyway...έκανε το φρεσκάρισμα της...και ξεκινήσαμε χαμουρεματάκι...με αυτήν να θέλει την πρωτοβουλία των κινήσεων...

...με τον delipas...συμφωνώ μόνο στο ότι η κοπέλα δίνει φιλιά κάργα...

...κατά τα άλλα...αν στις φωτό βλέπετε μια μικρή με λευκή επιδερμίδα...να ξέρετε ότι θα σας έρθει μια γυναίκα...με σκούρα χαρακτηριστικά...

...εγώ σχιστά μάτια δεν είδα...ούτε στρογγυλό πρόσωπο που λέει ο delipas...Χμμμ;

...ούτε τζελ έβαλε...ούτε στενή ήταν...λες και συνάντησα άλλη γυναίκα...Χμμμ;

...η τύπισσα πήρε πρωτοβουλίες...αλλά δέχτηκε ευχάριστα και τις δικές μου κινήσεις...

...νομίζοντας ότι θα ζητήσω 2 μπαλάκια στα 60 λεπτά...μετά από μια υγρή πίπα...(8/10 η πίπα της)...με ρώτησε αν επιθυμώ το πρώτο άδειασμα στο στόμα της...για να πάρει αρνητική απάντηση...γιατί είμαι της μίας πιστολιάς...

...ιεραποστολικό τελείωμα στο μπαλονάκι...ενώ την είχα ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού...με τα πόδια της τέρμα ανοικτά...

...σώμα όμορφο!!...αρμονικό...ελαφρά πιο τσουπωτό από τις photo...στις οποίες παραπλανητικά φαίνεται σαν μικροκαμωμένο καβλάκι...

...μεσίτρια λέει στην κανονική της ζωή...(εντάξει είπα από μέσα μου)...και συνέχισα το χαμούρεμα...μέχρι το τέλος...

...φεύγοντας είχα χορτάσει φιλιά...αλλά δεν είχε γίνει και κάτι ουάου...που να με κάνει να την θυμάμαι...(χωρίς να φταίει αυτή για αυτό)...

...γελαστός έφευγα...ένα ταξίδι που θέλω να κάνω στην Κρήτη σκεφτόμουν...σε 2-3 μέρες πάλι θα την έχω ξεχάσει...κιας έχω γράψει κριτική...

...αλλά...μάλλον είναι καλύτερα έτσι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 02, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kamikaze73, tatoi, Tony Montana141079 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2021
δεν μ ενοχλει η διαφορετικη σου σκοπια στο ραντεβου ....
τα γελακια ομως αλλου
review reaction 1 hornyasfuck, WHATABOUTFUCK
03 Σεπτεμβρίου, 2021
Μην αρπάζεσαι ρε Delipas...σαρκαστικό ήταν το γέλιο...όχι κάτι σχετικό με σένα...

Sorry αν σε ενόχλησε...δεν υπήρχε πρόθεση...Καπέλο
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, delipas
03 Σεπτεμβρίου, 2021
Σκέφθηκες φίλε μου ὅτι μπορεῖ νά μή θυμᾶται ἐκείνη καλά καί νά σέ μπέρδεψε μέ κάποιον ἄλλο;
review reaction 1 WHATABOUTFUCK
03 Σεπτεμβρίου, 2021
οποτε εχει ερθει με αλλο γραφειο στο παρελθον ?? ή ειχε πιει τιποτα ??
ρε delipa χαλαρωσε, δεν εκανε κ τιποτα τραγικο
review reaction 1 hornyasfuck, delipas, WHATABOUTFUCK
04 Σεπτεμβρίου, 2021
...Hornyasfuck...

...ναι φίλε...το σκέφτηκα...
...αλλά το πλάσμα ήταν σίγουρο...από την αρχή που μπήκε στο δωμάτιο είχε την σιγουριά αυτή...

...αργότερα...πάνω στο γλέντι...είδα ψηλά στον σβέρκο της ένα tattoo...που σαν σχήμα είχε ένα οκτάρι ξαπλωμένο...
...παντελώς άκυρο tattoo...το οποίο όμως μου ήταν γνωστό...το είχα ξαναδεί...ίσως σε αυτήν...ίσως σε άλλη κοπέλα...δεν ξέρω...


...Roughfucker...

...είχε ξανάρθει με τον Glamoura...πριν ενάμιση χρόνο...
...τότε την είχε πάρει και ο Delipas...είχε το ίδιο όνομα...αλλά είχε διαφορετικές φωτογραφίες λέει...
...όταν την ρώτησα αν έχει στο κινητό της εκείνες τις παλιές φωτογραφίες...απάντησε θετικά...μου τις έδειξε...αλλά ούτε οι παλιές φωτογραφίες της μου ήταν γνωστές...
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 hornyasfuck
04 Σεπτεμβρίου, 2021
ενταξει , ρε παιδια , αν ειναι να γραφουμε καποια πραγματα και ξεκινησει καποιος να ειρωνευεται σ αυτα που γραφουμε , θα μας παρει αουα ολο το φορουμ..δεν ειναι ωραιο...ειμαι και παλιος και σας νιωθω παρεα μου
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, WHATABOUTFUCK
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6