Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια καπου εκει κοντα πριν το πρωτο λοκνταουν. Μου εκαναν εντυπωση η φωτογραφιες σου βγαζει κατι προστυχες σκεψεις οτι θα βγαλεις γουστα και οτι θα δωσεις πονο. ευκολη συννενοηση με το γραφειο. εφτασε ακριβως στην ωρα της η κοπελα. Η πρωτη εντυπωση ηταν απλα οκ στο προσωπο ηταν λιγο αγρια .για σωμα δεν καταλαβα στην αρχη γτ τα ρουχα που φορουσε ηταν απλα και καθημερινα. Σαν να πηγαινεις καφε η σινεμα. Λιγα λογια στην αρχη να σπασει ο παγος, μου φανηκε λιγο μαγκομενη. Πηγε στο μπανιο να ετοιμαστη. Βγαινοντας ειδα ενα ωραιο αδυνατο σωμα με πολυ μικρα βυζακια με μεγαλουτσικε ρωγες. Ηρθε κοντα μου και μυριζε αρκετα ωραια. Αρχισα πρωτος εγω να κανω παιχνιδη, γενικα μου αρεσει να ασχολουμε με την γυναικα πρωτος ωστε να καταφερω να την ανοιξω και να περασει και αυτη καλα και εγω καλυτερα. Αφου ζεσταθηκε αρκετα ξεκινησε μια πιπα αρκετα καλη με ωραια βλεματα. Την γυρισα σε 69 για να εχω και εγω 8εση στο παιχνιδη αλλα και για να εχω καλυτερη θεα σε αυτο του μουνακι με αυτα τα ανοιχτα σαν πεταλουδα μουνοχειλα. Κρανος και φουλ στον πολεμο με αρκετες στασεις χωρις μα και μου. Μπορω να πω οτι του μουνακι της ηταν ακετα καλο σε αισθηση παρολο που σε μπερδευει στην αρχη. Τελειωμα μεσα της σε ιεροποστολικο . Μου αρεσε η αντιδραση του προσωπου της στο τελειωμα. Μας εμενε καπου στο 10 λεπτο και ετσι απλα καναμε λιγο σοσιαλ. Αρκετα εξυπνη και ομιλιτικη. Γενικα περασα καλα ηταν καθαρη και με παρα πολυ καλο σοσιαλ στο τελος.
Απο οτι εχω δει πρεπει να εχει σταματησει καιρο τωρα, απλα σημερα θυμηθικα οτι με αυτη την ψυχη περασα πολυ καλα. Χαιρομαι επισης για αυτην αν σταματησε.Αυτα τα λιγα απο εμενα παιδες. Καλη συνεχεια και καλα γαμησια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 13, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 166130
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
178
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 silverxxx, Constantinos27, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2022
Δάχτυλα δέχεται??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1