Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 26 10
Call-Girls 32119
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Eva είναι ένα πιπίνι 21 ετων όπως δηλώνει και κάπου εκεί είναι. Πολύ όμορφη στο πρόσωπο όπως οι φωτογραφίες με πειραγμένα χείλια για βεντούζα καλή στην οποία θα επανέλθω. Είναι κρύα στην υποδοχή και δεν δίνει φιλιά ,προσπαθεί να τα αποφεύγει. Στο σώμα είναι κοντουλα με μακριά μαύρα μαλλιά και σφιχτά κωλομερια. Εχει κοιλίτσα, πολύ ωραία βυζάκια άψογα στο ύψος τους λογω ηλικίας. Χαρις στην ηλικία το σώμα είναι οκ αν και φαίνεται ότι σε 1 χρονο το πολύ θα είναι μπαλοτσα. Ήδη στο πρόσωπο έχει ελαφρώς πρηστεί. Στο σεξ δεν είναι ιδιαίτερα δοτική αλλά παίρνει εξαιρετική πιπα, στην οποία τον καταπίνει κυριολεκτικά και κανει και παιχνίδια. Προσπαθεί να κλέψει στις εισχωρήσεις και να μην τον φάει βαθιά. Δεν έχει όρεξη για μασαζ και παρλες, το γυρνά στην πιπα μήπως και ξεκινήσει 2ος γύρος και σε τελειώσει τακα τακα. 2η φορά με εμένα δεν είχε πάντως διότι δεν έβγαλε την απαιτούμενη διαθεση και το πουλί εβγαινε μελατο αν και το ομολογώ το πάλεψε στην πιπα δεόντως. Θεωρώ για μισή ώρα για ένα γρήγορο είναι οκ. Το γραφείο ιδιως αυτή την φορά άψογο στην συνεννόηση και ας τους παίδεψα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.751
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Jim25jim, hornyasfuck και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2021
τα εχουμε πει πολλες φορες και προ πολλου για την συγκεκριμενη
https://www.bourdela.com/call-girls/discussions/review?id=76796
τωρα αν καποιοι δεν διαβαζουν /ακουν προβλημα τους
review reaction 1 hornyasfuck, WHATABOUTFUCK
30 Αυγούστου, 2021
Αγαπητέ Greta, καλά τα λες αλλά επειδή είσαι επικριτικός ,να απαντήσω. Ποιος είσαι εσύ με 20 κριτικές που πρέπει να σε πάρουμε στα σοβαρά για να μην δοκιμάσει κάποιος όταν άλλοι έγκριτοι συνάδελφοι έχουν αναφέρει πολυ καλά σχόλια. Σε ποιο σημείο στην κριτική σου αναφέρεις σωστα και δομημένα τις υπηρεσίες και την εμφάνιση της συγκεκριμένης;το μόνο που αντιλαμβάνομαι εγω τουλάχιστον είναι μια εμπάθεια σε μια άσχημη εμπειρία σου την οποία μάλιστα την συνεχίζεις και μου κάνει εντύπωση. Γιαυτό και μου ήταν αδιάφορη ως κριτική. Εαν θες προσπάθησε να επικεντρωθείς στις κριτικές σου μόνο με αντικειμενικά κριτήρια και όχι συναισθηματικά όσο δύσκολο και ναι αυτό. Όπως και είναι σε ευχαριστούμε για την κριτική σου.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2