Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Call-Girls 28051
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
25αρα από την Αρμενία (this is a first…Κουλ) που ζει μόνιμα στην Ουκρανία και εμφανίστηκε στο Ελλαδιστάν για το μεροκάματο. Ήθελα να την συναντήσω εδώ και καιρό αλλά δεν την είχα πετύχει, τελικά ήρθε το πλήρωμα του χρόνου…

Οι photos με το μαύρο φόρεμα σας δίνουν μια πολύ καλή εικόνα του προσώπου της. Προφανώς και δεν είναι η κλασική ομορφιά αλλά εμένα κάτι τέτοια πρόσωπα με φτιάχνουν πολύ γιατί μου βγάζουν μια προστυχιά που μου αρέσει (το έχω αναφέρει και σε παλιότερες κριτικές). Η διαφορά είναι ότι πλέον η κοπέλα έχει πολύ μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί. Η κοπέλα έχει κορμάρα!Ναι! Η photo που την δείχνει από πίσω, με το κορμάκι και το χέρι ακουμπισμένο στον τοίχο, λέει την αλήθεια. Το σώμα της είναι αδύνατο, γυμνασμένο, με flat κοιλιά, μακριά λεπτά πόδια και μικρό αλλά περήφανο στήθος, με ρώγες υψηλών συχνοτήτων και απόκρισης…Ειδική μνεία από πλευράς μου στον κώλο, ο οποίος είναι ζωγραφιά!Ναι! Ξεκάθαρα αδύνατο,all natural, μοντελέ σώμα που για τα γούστα μου είναι καταπληκτικό. Όσοι γουστάρουν σώματα με καμπύλες, πλαστικά και κώλους αφύσικους (βλέπε στυλάκι Kardashian Κεφάλι σε τοίχο!) να πάνε αλλού. Τέσσερα μικρά tattoo διάσπαρτα και ένα μεγαλύτερο στα πλάγια του ισχίου, τα οποία δεν ενοχλούν καθόλου. Piercing στον αφαλό. Ύψος στο 1.65-1.67 καθαρό .

Ήρθε ντυμένη με κόκκινο mini, μαύρο top και ψηλοτάκουνα πέδιλα. Προσεγμένα άνω και κάτω άκρα και καθαριότητα σε όλα ΟΚ.

Μπήκε μέσα με ένα μεγάλο χαμόγελο, το οποίο διατήρησε μέχρι τέλους. Με πολύ θετική αύρα, προσγειωμένη και πολύ φιλική. Δίνεται απλόχερα, θέλει να επικοινωνήσει και να περάσει καλά. Αγγλικά μέτρια, με λίγο ιδιαίτερη προφορά. Καταλαβαίνει πολύ καλύτερα από ότι τα μιλάει αλλά η διάθεσή της είναι καταπληκτική.

Στον αγώνα : Προκαταρκτικά με πολύ πάθος και τρέλα! Πολύ καλή πίπα με θέληση και dt. Πολύ καλό γλείψιμο και της υπόλοιπης περιοχής. Στο sex η κοπέλα είναι απολαυστική. Το ζει, έχει φοβερή αίσθηση, είναι μούσκεμα και πάει όσο το πας…Από τις χαμηλές στροφές μέχρι τα κόκκινα! Και GFE και PSE και τα πάντα όλα. Όπως πάει η ροή, χωρίς πορνοσταρικές φανφάρες και ψεύτικα ξεσπάσματα. Είναι εκεί, αληθινή και ανεπιτήδευτη! Δάχτυλα μπροστά άνετα, πίσω όχι και τόσο…

Συμπερασματικά : Όσοι θέλουν να περάσουν μία (ή και περισσότερες ώρες) με μια «αληθινή» κοπέλα με κορμάρα για τρελά γούστα και εξαιρετικό πρόγραμμα, να συναντήσουν άφοβα την Αμαλία!

PS1: Βαθμολογία προσώπου - 6.5 Για εμένα είναι μεγαλύτερη (για τους λόγους που εξήγησα) αλλά για το mainstream εκεί είναι. Βαθμολογία σώματος - 8.5 για όλους...
Με 7 και 8 αντίστοιχα είμαι καλυμμένος.

PS2: Επικοινωνία στο 7, τις παραπάνω 2 μονάδες τις κέρδισε με τον ιδρώτα της…:)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
90
Likes:
13.554
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, mallias20, Elganador και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2021
Νταξει,τη συναντησα χθες & ακομα τη σκεφτομαι,φανταστικο παιδι!

μπραβο στον whataboutfuck που μας ειχε ζαλισει τον ερωτα για παρτη της!

ακολουθει συντομα κριτικη.
review reaction 1 old boy, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1