Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στην πορνοκαριερα μου εχω γνωρισει πολλα πετιτ κοριτσια.
η Λιζα νομιζω ηταν το πιο πετιτ απο ολα τα πετιτ που εχω γνωρισει.
αφου ακομα και πανω στα ψηλοτακουνα που φορουσε οταν με υποδεχτηκε στο χωρο της,ακομα κοντη ηταν. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
τελος παντων,δεν το λεω για κακο. αλλωστε μου αρεσει αυτος ο σωματοτυπος.

οτι βλεπετε στις φωτο της αυτο ακριβως θα παρετε,αφου βγαλετε λιγο την επαγγελματικη λαμψη του φωτογραφου.
μικροκαμωμενη,για μενα κατω του 1,60 που αναγραφει στο προφιλ της,ωραιο κορμι,μικρο βυζι,ωραιος για τα γουστα μου κωλος,με καποια ελαφρια πτωση ομως,ασχημη στο προσωπο δεν τη λες,αλλα οχι και κατι superwow. εχει πολυ ωραια μακρια μαλλια και ειναι πολυ -ισως λιγο περισσοτερο- επικοινωνιακη.
κοινως μιλαει πολυ.
εχει αριστη γνωση της Αγγλικης και θα συμφωνησω με τον συναδελφο πιο κατω,οτι ετσι της βγαινει,δεν το κανει για να τρωει χρονο στα ραντεβου.
φορουσε ενα ωραιο διαφανο ρομπακι οταν με υποδεχτηκε κι απο κατω ενα σετ μαυρα εσωρουχα.
αφου μου υπεδειξε τα συνηθη (που ειναι το μπανιο,οι πετσετες κλπ) πηγα για φρεσκαρισμα και μολις βγηκα ηταν ηδη στο κρεββατι μονο με τα εσωρουχα της.


αρχισαμε αμεσως τον αγωνα.
το κοριτσι φιλαει ωραια,αλλα δεν δινει γλωσσοφιλα. για βαθια φιλια ξεχαστε το.
της αρεσει το γλυψιμο χαμηλα και την περιποιηθηκα αρκετα,αλλα κι εδω δεν επιτρεπει δακτυλα.
μετα απο λιγο παιρνει πρωτοβουλια και μου λεει ''now it's my turn''.
αλλαζουμε θεση και ξεκιναει να με περιποιειται εκεινη.
στην πιπα το κοριτσι πραγματικα το κατεχει το αθλημα και το κατεχει πολυ καλα.
δεν περιμενα να τον εξαφανιζει ετσι ευκολα.
γλυφει και μουλιαζει τα αρχιδια για ωρα και μετα ανεβαινει σαλιωνοντας ολον τον κορμο του πεους. Ναι!Ναι!Ναι!
μολις τον κανει μουσκεμα με δυο τρεις κινησεις πανω κατω και απο λιγο περισσοτερο την καθε φορα,τον παιρνει ολον μεσα της!!!!
αυτο συνεχιστηκε για περιπου 6-7 λεπτα. μετα δεν αντεξα αλλο και κατεθεσα στο στομα της.
τα πηρε ολα με ευχαριστηση και κουνωντας τον κωλο της πηγε στο μπανιο να τα φτυσει.
ξεπλυθηκε και με listerine και ολα καλα.
πηγα κι εγω για ενα φρεσκαρισμα παλι και αρχισαμε για λιγο το σοσιαλ που λεμε εμεις εδω
(λιγο περισσοτερο απο το λιγο) ΜατάκιΠλατύ χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
μπορεις αν ξεχαστεις να μιλας για ωρα μαζι της. εχει αποψη,ρωταει αρκετα,αλλα επαναλαμβανω ετσι της βγαινει.
εχει και τον νου της ομως να μη ξεφυγει χρονικα.
μονη της πηρε πρωτοβουλια να ξεκινησουμε τον δευτερο γυρο χαιδευοντας με στον πουτσο.


ο δευτερος γυρος ξεκινησε παλι με τη μαεστρικη πιπα της που την ευχαριστηθηκα με πιο πολλη ανεση τωρα.
αλλαξαμε 3-4 στασεις στο σεξ.
η χρηση του τζελ απο πλευρας της δεν ηταν απαραιτητη νομιζω,αλλα απο οτι διαβαζω και απο οτι ειδα στο κομοδινο,εκεινη το θεωρει απαραιτητο. οκ μικρο το φαουλ.
πρωτα λοιπον την εβαλα πανω μου σε cow και την ανεβοκατεβαζα πανω στο καβλι μου αργα.
μετα την ξαπλωνω πισω και μπαινω μεσα της,αφου της ειχα σηκωσει τα ποδια πανω.
ειναι πολυ μανιτζεβελη στον χειρισμο της και ετσι παναλαφρη σαν πουπουλο που ηταν,μετα την σηκωσα και την πηρα ορθια.
εκεινη τυλιξε τα χερια της γυρω απο το λαιμο μου και τα ποδια της πισω μου κι εγω την κρατουσα και εδινα πονο. ουτε που καταλαβα το βαρος της.
μετα την βαζω πανω στο κρεββατι στα τεσσερα και εκει τελειωσα για δευτερη φορα σε πιο εντονο ρυθμο,βγαζοντας την καποτα και εκσφενδονιζοντας το σπερμα μου στην πλατη,μεση και τα κωλομερια της. μεχρι τον αυχενα της εφτασε.
της ζητησα να την βγαλω μια φωτο ετσι με το ''δημιουργημα'' μου και δεν αρνηθηκε.
η φωτο αφιερωνεται απο μενα στα μελη του μπου με πολλη εκτιμηση.


με δυο λογια δεν περασα ασχημα. το κοριτσι ηταν οκ στην συμπεριφορα και αποδοση του.
ειχε πολυ καλο στοματικο,συμμετειχε αρκετα καλα κατα την διαρκεια του σεξ και τα μονα αρνητικα που βρηκα,ηταν οτι δεν εδινε γλωσσοφιλα και ειχε καποια ορια στο γλυφομουνι. για αυτους τους λογους βαζω και το ισως στο αν θα την ξαναεβλεπα,παρολο που περασα καλα.
μιλαει οντως λιγο περισσοτερο απο το συνηθες στο σοσιαλ,αλλα οκ εχει και τον νου της στην ωρα. δεν κλεβει δηλαδη.
προτεινεται περισσοτερο για λατρεις του πολυ πετιτ σωματοτυπου και μαλλον προς το gfe style.
δεν νομιζω να σηκωνει αγριαδες.

αυτα συναδελφοι,καλο υπολοιπο καλοκαιριου να εχετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 14, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
1629126794582
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
52.270
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Εκλεκτικός και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού