Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με μεγάλη συγκίνηση για την πρώτη κριτική στο μπου και ως νέος στο άθλημα παραθέτω στους συναγωνιστές την εμπειρία με την αδερφή Sarah .

Εορταστικος 15υγουστος με 5 φίλους καλούμε γκλάμουρ , άψογη επικοινωνία και τα τρία κορίτσια σε λιγότερο από ώρα στο σπίτι μας . Την Sarah την επιλέξαμε με τον έναν συναγωνιστή για παρτουζετο συνεπώς για τις υπόλοιπες 2 δεν θα εκφράσω άποψη

Η κοπέλα έχει διαφορά σε σχέση με τις φωτογραφίες στο πρόσωπο και στο σώμα χωρίς όμως να μας πτοήσει

Η διάθεση της παρά του ότι ήταν ξημερώματα ήταν άψογη και με πολύ όρεξη για συζήτηση καθώς έσπασε αμέσως τον πάγο με το που ήρθε

Μετά το ποτάκι και συζήτηση περι ανέμων και υδάτων πέρνει την πετσετουλα και φεύγει για μπανάκι .
Έρχεται στο δωμάτιο γνωστό και ως το σπήλαιο του πόνου και της παρτουζας

Juicy σωματάκι με βυζι για πινέλο χωρίς ιδιαίτερο λοκο αλλά ανεκτικό σε σφαλιάρες .
Τσιμπος καλός και υγρός με διάθεση για deep ..
Στα του αγώνα έχει πραγματικά διάθεση να σε κάνει να το ευχαριστηθείς αντέχει το κοπανημα και σε υψηλες στροφες χωρίς μα και μου . Δοκιμάστε βυζομαλακια με εφτασε στο αμήν

Δεν ξέρω αν θα την ξανά συναντούσα αλλά χώρος αμφιβολία την σκίσαμε ωραία και περάσαμε άψογα μέρα που ναι .

Τα φιλιά μας Σάρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 16, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Λιγρης
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, redb, Constantinos27 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού