Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 17 10
Call-Girls 37164
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχοντας μείνει μόνος πίσω στην πόλη, βάλθηκα να δω όσα γκομενάκια μου κινούν το ενδιαφέρον.
Το Μαράκι λοιπόν είναι όπως το βλέπετε στις φωτογραφίες από την μέση και πάνω, με πολύ ωραίο χαμόγελο, και όμορφο προσωπάκι και ικανοποιητικό στήθος αλλά όχι και κάτι τρομερό. το πρόβλημα υπάρχει στους γλουτούς της, που έχει αρκετή κυτταρίτιδα και είναι γεμάτοι γεμάτοι , και με σημαδία στο ένα πόδι. Το κορίτσι λοιπόν δεν έχει μοντελέ σώμα με την καμία εννοια. Και απορώ με την άποψή του συναγωνιστή πιο κάτω για την θεα του κώλου της στα 4. Οκ καλή, αλλά μεγάλε πάρε Νικολ ή Λιλια από το ίδιο γραφείο και αν επιμένεις, οκ τι να πω, τα γούστα νικάνε και την κοινή λογική.
Από την άλλη το Μαράκι είναι πολλή δοτική και αφήνεται στα χέρια σου να τις κάνεις ότι γουστάρεις. Όσοι γουστάρουν GFE κατάσταση, νομίζω είναι στο στοιχείο τους και θα λατρέψουν την Μαρία. Όσοι γουστάρουν PSE δεν νομίζω πως θα μείνουν δυσαρεστημένοι, καθώς όταν ανεβαίνουν οι στροφές τόσο δείχνει να γουστάρει και να ακολουθεί χωρίς κανένα ενδοιασμό. Κλασικό Ουκρανικό Πουτανάκι.
Φεύγοντας με έχει βάλει σε δίλλημα για το αν θα την ξαναδώ.
Καλά γαμήσια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 09, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
1.152
Πόντοι:
2.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, ntinosam, chris1955 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2021
Μπράβο .Η απολύτως σωστή κριτική . Ετσι ακριβώς . Η κοπέλα δεν είναι πετίτ . Ειναι ...κοντή με πολλά ψωμακια και χαλαρή από τη μέση και κάτω. Δυστυχώς εκεί , στις φωτό του γραφείου έχει πέσει φωτοσοπ / φαινονται και οι διαγραμμίσεις ..Γλώσσα Τα σημάδια είναι δύο , δεξιά και αριστερά , και όχι βεβαια απο καισαρική που αναφέρθηκε, αλλά από ορθοπαιδικό ζήτημα _ αν κοιταξει κανεις καταλαβαινει . κι αυτό είναι ανθρώπινο . Κατά τα άλλα , στις υπηρεσίες πάρα πολυ καλή _ αλλά υπερτιμημένη ως προς την εμφανιση ,,,Χαμόγελο
review reaction 1 donator
12 Αυγούστου, 2021
απο κλαρινο πώς τα παει ?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2