Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 13 10
Call-Girls 24584
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η νεαρά πέρασε το κατώφλι του σπιτιού μου στην ώρα της, χειραψία και no english good, come to δώθε της λέω και φιλιόμαστε.
Πέρασε μέσα και της πρόσφερα λευκό οίνο.
ντυσιματάκι με μία μαύρη ολόσωμη φόρμα, πέδιλο μαύρο , τσαντικό μαύρο, σεταρισμένη .
Πρόσωπο αυτό που έχει την φωτό με το χταποδάκι, όμορφη κοπέλα, με περιποιημένο μαλλάκι και άκρα. Τα μάτια της άλλο πράμα.
Είπαμε με το ζόρι δυο τρία λογάκια, προσπαθεί αρκετά , ζητά συνέχεια συγνώμη για τα αγγλικά της, η πλάκα είναι ότι δουλεύει το γκούγκολα αλλά θέλει και να τα διαβάζει εκείνη για εξάσκηση λέει.
Αρχίσαμε τα φιλιά με γλωσσίτσα και να την ξεντύνω, κορμί αλφάδι χωρίς μπογιές , καλή επέμβαση στο στήθος με νορμάλ αίσθηση και σωστό μέγεθος.
Πισινός ποίημα , φουλ γυμνασμένος καθώς και οι μηροί της. (θυμήθηκα το κορμί της adelina την φίλη της μαρίνας και της Άνιας, ουκρανία μεριά).
τον μοστράρει αρκετά , τσάμπα θα πάνε τα βαθιά καθίσματα στο τζιμ;
Φιλάει με γλώσσα όπως προείπα, περνάει και από λαιμό, εκείνη ανατριχιάζει φουλ.
Ζήτησε να πάμε για ντουζάκι μαζί, όπως και έγινε, σαπουνιαζόμασταν-χαιδευόμασταν και βγήκαμε να σκουπιστούμε , εκείνη σε σκουπίζει δλδ.
Περάσαμε στο δωμάτιο , άντε να κάνω και τεστ στο νέο μου στρώμα, το προηγούμενο έχει να πει ιστορίες μπόλικες μετά από επτά χρόνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Με ξάπλωσε και τον πήρε στο στόμα, ντιπ με την μία, μου τον βασάνισε,έπαιξε αρκετά και με την γλωσσίτσα της, καλή-πολύ καλή τεχνική, πέρασε και από καλαμπαλίκια μου. Γυρίσαμε σε 69 , μουνάκι μούρλια , για φίλημα και για γλύψιμο, δακτυλάκια γιοκ. Είπε πως τελείωσε, δεν σπαρτάραγε κι όλας.
Βάλαμε μπαλονάκι, ξάπλωσε και βουτιά , πολύ καλή αίσθηση στο στενό την αιδοίο , δεν παραπονιέται , συμμετέχει ενεργά , σε φιλά, σε αγκαλιάζει , παίζει με τι ευαίσθητες - όμορφες ρόγες της. Αλλάξαμε στα 4 όπου και την βασάνισα λιγουλάκι, με κανά σκαμπίλι στα υπέροχα καπούλια της, λίγο τράβηγμα μαλλιών , σε 4 κοιτιόταν διαρκώς στον επιδαπέδιο καθρέφτη μου , έναν που έχω παλιό της γιαγιά μου.
Τελείωσα μέσα της και εντός μπαλονιού δεν με άφησε να απομακρυνθώ γιατί η νεαρά ήθελε αγκαλίτσες και φιλάκια.
Περάσαμε ξεχωριστά για φρεσκάρισμα και μετά επί του καναπέος για λευκό οίνο.
Στα γρήγορα έπεσα πάλι με τα μούτρα, δεν ήθελα να της παιδεύω με κουβέντα στα αγγλικά , χαλάλι της..
Το δεύτερο ημίχρονο κινήθηκε σε πιο δυνατούς ρυθμούς, το έχει και στο προσφέρει .
πρέπει να την ξαναδώ άμεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.146
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, Ntaffy2, chris1955 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2021
Αφού αξίζει Θα τιμηθεί..ήμουν χτες μεταξύ της συγκεκριμένης και της Λίζας και πήρα Λίζα,που εξησου πέρασα πολύ καλά και έγραψα και κριτική.
Αλλά και οξανά εδώ την έχω κλειδώσει για αυτές τις μέρες.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1