Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 13 10
Call-Girls 24583
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους
Καταρχήν να διευκρινισω ότι ειμαι συνερπαρμενος αποτον ενθουσιασμο μου και εν γνωση μου μπορει να υπερβαλλω.Αλλα δεν με νοιαζει. Πριν ακομα κανει σεφτε ηξερα ότι θελω να την δω. Αφου δεν τα καταφερα 2 φορες εν τελει τα καταφερα. Παω στο χώρο της γνωριζοντας ότι δεν ξερει αγγλικα και εχει ωραιο κορμι.Αλλα δεν περιμενα τοσο ομορφα πραγματα. Δεν θα πω πολλα αλλα οφειλω στους συναδελφους μια ενημερωση για μια κοπελα με μια κριτικη. Εμφανισιακα για μενα είναι υπεροχη. Καλο υψος γυμνασμενο κορμι,μαυρισμενο,ωραια εσωρουχα ωραια στησιματα,καλος χαρακτηρας με χαμογελο. Ομορφο προσωπο και ματια, καθολου υφος,translate φουλ αλλα δεν με νοιαζει.
Δεν ξέρω αν ηταν επειδη της αρεσα πολύ όπως ειπε πανω από 3 φορες. Οκ ειμαι εμφανισιμος αλλα η συμπεριφορα της ηταν πελατοκεντρικη απολυτα. Εκανε τα παντα για να ειμαι ευχαριστημενος. Σε προκαταρκτικα, στο σεξ αλλα και στο τελος. Παιξαμε με διαφορους τροπους χυσαμε και γενικα τη λατρεψα.Καθαρη μπανιο ενδιαμεσα,2 γυροι ο δευτερος μονο παιχνιδι και τελειωμα πανω της.. Όταν ξαναερθει θα την δω σιγουρα γιατι θελω να κανω αρκετα πραγματα μαζι της. Δεν θελω να ρισκαρω αλλα μαζι με την τρελη τη Νικα προπερσι, με διαφορετικο τροπο μεν ηταν δε το πιο πληρες ραντεβου μου. Μακαρι να γνωρισω κι αλλες που να ανεβασουν κιαλλο τον πηχη,αλλα με οσα εχω δει μεχρι τωρα αυτο νομιζω.
Ευχαριστω την Αντζυ ιδιαιτερως φυσικα και όχι για τυπικους λογους.
Ενα απωθημενο εχει μεινει και κλεινει η καλοκαιρινη σεζον όπως πρεπει.
Παω διακοπες μαγκες να ειστε καλα.

ΥΓ ο τιτλος προεκυψε απο μεγαλη παρανοηση μεσω μεταφρασης η οποια κατεληξε στο να συμφωνησουμε οτι αν ζουσαμε στην ιδια πολη θα ειχε πολυ ενδιαφερον να κανουμε 2 παιδια για το ποσο ομορφα θα εβγαιναν.Τελικα βεβαια οπως ειπε και το μωρο οταν αποφασισαμε οτι ακρη δεν βγαινει, body language matters γιατι στα προφορικα κοπηκαμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 09, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
protaris2018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.576
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, kwstasxat, chris1955 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2021
Πιστέυω οτι πρέπει να "χτίσεις " πάνω σε αυτό το ραντεβού. Στο μεταξύ μάθε κανα ρώσικο.
review reaction 3 review reaction 1 protaris2018, Annapurna, OUROBOROS
10 Αυγούστου, 2021
Έχω καταλάβει ότι αν είσαι εμφανίσημος, καθαρός και με τρόπους η κοπέλα το ευχαριστιέται διπλά.
Και πληρώνεται και χύνει.
Εύγε θα δοκιμάσω και εγώ ...
Ματάκι
review reaction 1 protaris2018, srek7, OUROBOROS
10 Αυγούστου, 2021
@Annapurna

Δικέ μου πως με καταλαβαίνεις! Το γαμώτο είναι οτί πριν 20 χρονια δεν χρειαζόταν μια περιουσία για το ίδιο καλό αποτέλεσμα!
review reaction 3 Annapurna
10 Αυγούστου, 2021
Θα προσπαθήσω να την ξεμυαλίσω και να στην κλέψω ...
Μεγάλο χαμόγελο
review reaction 3 srek7
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4