Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπόν πάμε!
Η Αγγελική είναι μια κοπέλα 21 χρονών όπως ισχυρίζεται και γιατί να μην την πιστέψουμε μιας και 24 να ήταν πάλι καμία διαφορά δεν θα είχε!
Είναι αυτές οι ηλικίες που δεν έχουν και μεγάλες διαφορές οπτικά!
Είναι λοιπόν νέα και amateur,αλλά όταν λέμε amateur εννοούμε μέχρι τέρμα!
Άργησε περίπου μισή ώρα,χωρίς να έχει κινητό πάνω της και χωρίς να γνωρίζει καν σε ποιο δωμάτιο βρίσκομαι!
Ευτυχώς επειδή την είχα ψιλιαστεί,είχα ενημερώσει τον ρεσεψιονιστ!
Με έπιασε στην φάση του ντυσίματος,ναι καλά διαβάσατε του ντυσιματος για να την κάνω απο το δωμάτιο μιας και δεν είχα σκοπό να περιμένω κι άλλο!
Φτάνοντας,χτύπησε την πόρτα, την άνοιξα και αντίκρυσα μια κοπέλα πολύ συμπαθητική,να μου ζητάει χίλιες συγγνώμες και να με παίρνει μια ζεστή αγκαλιά ρωτώντας με αν θέλω να φύγουμε ή να κάτσουμε!
Μου εξήγησε ότι έχει πρωινή δουλειά,το κινητό της είναι κλειστό όλη ημέρα και κάνει 1 με 2 το πολύ ραντεβού την ημέρα και ότι φυσικά δεν προλαβαίνει να απαντάει σε όλα τα μηνύματα και δεν θέλει να το κάνει αν περάσει πολύ ώρα απο διακριτικότητα για τον εν δυνάμει πελάτη!
Πρόσωπο γλυκό και νεανικό,σώμα δεν ενδείκνυται για τύπους που αρέσκονται σε μοντελέ κορμιά.
Έχει ΤΡΟΜΕΡΟ στήθος 75 Ε, στητό αν και βαρύ, με ωραίες μεγάλες θηλές που απλά θέλεις και σε αφήνει να περνάς ώρες εκεί μέσα!
Κώλος σφιχτός,χωρίς κυτταρίτιδα αλλά σίγουρα με κάποια παραπάνω κιλάκια που όμως είναι κατανεμημένα σωστά!
ύψος κοντά στο 1,65
Για κάποιο λόγο αν και μιλφάκιας, πέρασα πολύ όμορφα,όχι τόσο με τα του αγώνα, όσο οτι τελικά κάναμε όμορφη παρέα που σίγουρα λίγους σας ενδιαφέρει εδώ μέσα αλλά το αναφέρω στα πλαίσια του ότι όχι μόνο έσπασε ο πάγος αλλά αισθανθήκαμε λες και γνωριζόμασταν καιρό!
Στα του αγώνα, το στοματικό της είναι αρκετά καλό και βαθύ,με πνιξίματα αληθοφανή,περιποίηση όλης της περιοχής και όση ώρα θέλεις χωρίς να δυσανασχετίσει!
Τελειώμα πρώτου γύρου με στοματικό χωρίς να αφήσει σταγόνα χαμένη!
Πίστευα ότι δεν θα υπάρξει δεύτερος γύρος μιας και λίγο η κούραση , λίγο το ότι είχε περάσει η ώρα θα αρκούμασταν στο στοματικό όμως διαψεύσθηκα,λίγο ότι δεν με άφηνε σε ησυχία,λίγο αυτό το στήθος που απλά είναι ΤΡΟΜΕΡΟ τελικά πέράσαμε και στο κυρίως πιάτο όπου ήταν καλούτσικα αρκεί να μην ήταν τόσο σφιχτή,δεν με άφηνε να χειριστώ όπως θέλω τα πόδια της και γενικά το σώμα της!
ΌΛΑ τα παραπάνω είναι σχετικά με πολλά πράγματα,είναι σχετικά με την τιμή,με την εξωτερική εμφάνιση,με την συμπεριφορά και με τα γούστα του καθενός.
Εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι, στα 130€/h χωρίς πρωκτικό είναι πολλά χρήματα.
130€/h για μια κοπέλα πρωτοεμφανιζόμενη στο bou, γιατί είναι παλιά γνώριμη για κάποιους,είναι ξαναγράφω πολλά!
Είναι τελείως amateur φάση και αυτό μπορεί να τσαντίσει πολλούς μιας και θα πρέπει να οπλιστούν με υπομονή για να κλείσουν ραντεβού!
Όμως εγώ προσωπικά ενώ σαν σεξ καθαυτο δεν ήταν κάτι το τρομερό θα την ξανασυναντούσα,για 2 λόγους.
ό ένας το ΤΡΟΜΕΡΟ στήθος της και ο δεύτερος γιατί πέρασα όμορφα,πολύ όμορφα και για αυτό θα την ξανασυναντούσα γιατί πιστεύω ότι η πρώτη φορά είναι και η αναγνωριστική.



Εμφάνιση (πρόσωπο) 7(ωραίο χείλη και γενικά γλυκό πρόσωπο)

Εμφάνιση (σώμα) 8 ( μόνο και μόνο για το στήθος της)

Γενική συμπεριφορά 9,5(γιατί πέρασα εγώ όμορφα)

Επικοινωνία 5( γιατί είναι άλλα ντι άλλων στο να κλείσεις ραντεβού)

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 8(πειραχτήρι)

Σχέση αξίας/κόστους 5,5 (γιατί μεταξύ μας είναι ακριβή)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
129€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, company of heroes tho, Quaresma 2.0 και 49 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2021
στειλε τηλ πμ απο την κοπελα
09 Αυγούστου, 2021
Εαν θέλεις μπορείς να στείλεις το τηλέφωνο της ?
09 Αυγούστου, 2021
Ωραίος αδερφέ .χαίρομαι για τις εμπειρίες σου.
Να δω εγώ ως βυζολαγνως Ποτέ θα τη συναντήσω!!!
f21
f21
review reaction 2 review reaction 1 angiedomm, alpula
09 Αυγούστου, 2021
Καλησπέρα. Πολύ καλή κριτική φίλε. Μπορείς να μου στείλεις το τηλ της?σε ευχαριστώ.
09 Αυγούστου, 2021
Ρε παιδια γιατι ειναι τοσο δυσκολη στην επικοινωνια θελω τοσο να τη δω αλλα δεν απανταει
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 193017
review reaction 5 angiedomm
09 Αυγούστου, 2021
Άλλος λέει αξίζει άλλος λέει μακριά; ποιος λέει τν αλήθεια;
G
Grazyfucker
10 Αυγούστου, 2021
Τα αναφερθέντα στις πρώτες παραγράφους
έφεραν μία όμορφη συγκίνηση..
Ήταν ιδιαιτέρως "απεικονιστικά".
Καπέλο

Υ.Γ. : Πιο συγκεκριμένα :
"Φτάνοντας,χτύπησε την πόρτα, την άνοιξα και αντίκρυσα μια κοπέλα πολύ συμπαθητική,
να μου ζητάει χίλιες συγγνώμες και να με παίρνει μια ζεστή αγκαλιά ρωτώντας με αν θέλω
να φύγουμε ή να κάτσουμε!"
review reaction 1 srek7, alpula
10 Αυγούστου, 2021
Φίλε μπορείς να μου στείλεις π.β το τηλ της???
10 Αυγούστου, 2021
Καταθέτω κάποιες παρατηρήσεις-σκέψεις:

-Φυσικά καμιά ανεξάρτητη δέν πέφτει εδώ εξ ουρανού. Όλες έχουν προϋπηρεσία. Ως παλαιός, τα ξέρεις. Είχες αναφέρει στο νήμα για την δεσποινίδα ότι κάποιοι την γνωριζαν εκ των προτέρων. Για να ζητάει με το καλημέρα 130€ (ποσό απαγορευτικό κατ'εμέ/ και ως αματούρι), σημαίνει ότι κάποιος ανέλαβε να την μανατζάρει εδώ. Φυσικά δεν ειναι 21 ετων, διότι θα ξεκινησε βίζιτες στον κλειστό κύκλο απο τα 17 της.

-Δεν γνωρίζω τι ζήτηση έχει τωρα, αλλά με την αγαμία που δέρνει πολλούς, ίσως έχει. Το ζήτημα ειναι τι θα συζητούν στο νήμα αν παει την τιμή στα 150€ ή παραπάνω. Αν έχει τόση πέραση, να την αυξήσει την τιμή στα ύψη.
Τι θα λένε τωρα όσοι την ήξεραν στο μιλητό σε χαμηλότερη τιμή και άν θα την ξαναπάρουν.

-Για το κόστος πάλι ειπαμε: με 140-150€ ψωνιζεις κοπέλα ομορφη απο γραφειο. Ξανθιά ή μελαχρινή. Νεαρή ή μιλφ. Με βυζάρες ή μη. Και το κυριότερο: κανονιζεις όποτε εσυ μπορείς (τόπο, χρόνο) και δεν περιμένεις μιση ώρα στο δωμάτιο.
Διατυπώνεις κι εσυ τις οποιες ενστασεις, τα θετικα και τα αρνητικά με επιχειρηματα. Γι'αυτο και ειναι ειναι ειλικρινές το κείμενό σου.

-Επειδη μόνο τις τελευταιες σελιδες παρακολουθησα στο νημα, βλεπω στις άνω φωτο της κάρτας ότι η Αγγελική εχει στην κλίνη ενα βιβλίο. Πρόκειται για την "Λολίτα" τού Ρώσσου εμιγκρέ Βλαδιμήρου Ναμπόκοφ. Πασίγνωστο μυθιστόρημα το οποίο γράφθηκε στην αγγλική το 1955. Η Αγγελική εχει το πρωτότυπο απο εκδόσεις Penguin:
https://www.penguin.co.uk/books/182/182076/lolita/9780241951644.htmlΓια την ιστορία, πρωταγωνιστής του εργου ειναι ενας μεσήλικας καθηγητής λογοτεχνίας υπό το ψευδώνυμο Χάμπερτ Χάμπερτ, που παθαίνει ψύχωση με ένα 12χρονο κορίτσι, την Ντολόρες Χέιζ, με την οποίαν εμπλέκεται σεξουαλικώς αφότου γίνεται πατριός της. Το "Λολίτα" αποτελεί προσωπικό του ψευδώνυμο για το όνομα Ντολόρες. Στην ποπ κουλτούρα εκτοτε, κι όχι μόνο, το όνομα "Λολίτα" χρησιμοποιείται για ένα νεαρό κορίτσι που είναι σεξουαλικά αναπτυγμένο.

Οπότε δύο τινά συμβαίνουν: α) η Αγγελική θέλει να το παιξει αναγνώστρια ξενόγλωσσης λογοτεχνίας απο το πρωτότυπο. Προς εντυπωσιασμό όλων ημών. Το βιβλιο κυκλοφορει πάντως στα ελληνικα απο εκδ.Πατακη σε σχολιασμενη εκδοση. Οι χαρτόδετες εκδοσεις τού Penguin εχουν πολυ ψιλο χαρτι (οπως η άνω), γι'αυτο και φθηνες. Εγω αμφιβάλλω αν η Αγγελική διαβαζει τετοια βιβλία• β) Αν πάλι το έχει διαβάσει ή της το προτεινε ο φωτογραφος για τον συνειρμό: η Λολίτα του Ναμπόκοφ ειναι το φρεσκο κοριτσι με την πρόωρη σεξουαλικη ανάπτυξη. Αρα η Αγγελικη ως πιπινα (21 ετων ειπαμε) ειναι σεξουαλικά προχωρημενη. Μπορει να ειναι, αλλά ως αματούρι υπαρχει αντίφαση. Δεν ξερω αν το προηγούμενο όνομά της ήταν Λολίτα, μπορούσε τωρα να το υιοθετησει για μόστρα.

Ευχαριστώ που υπομεινατε την μακροσκελή ανάγνωση των σχολίων μου. Πάλι πολλά εγραψα. Να ξερετε οτι προϊόντα ελεύθερης βούλησης αποτελούν ταύτα. Ίσως να κάνω λάθος. Δεν εχω γραψει κατι στο νήμα, ούτε πρόκειται.
review reaction 1 TheTester, Nipper, Accountant και 1 ακόμα μέλος
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9