Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την πήρα μετά την πρώτη κριτική έρχεται φορώντας παντόφλες τζιν κοντό σορτσακι και ενα πρόχειρο στενό μπλουζάκι χωρίς σουτιέν από μέσα με τις βυζάρες της να ασφυκτιούν!Απ την παραλία της λεω ηρθες;ναι μου λέει το κατάλαβα απτό look της λέω!Χαρούμενο κοριτσάκι όπως είπαν και οι υπόλοιποι αγγλικά συνενοησε τα βασικά.Γδυνεται για το ντουζ και μένει με ένα μαύρο διαφανές στρινγκ σκέτη καυλα και κορμί λαμπάδα!Έρχεται και εκεί μεταμορφώθηκε από κοριτσάκι σε γυναίκα.Πλακωθηκαμε στα γλωσσόφιλα και μετα με αρχίζει μια πίπα βαθιά υγρή εγλυφε μπάλες και γενικά έδειχνε γουστάρει.Στο σεξ ακούραστη δέχονταν κωλοσκαμπιλα πιάσιμο από λαιμό μαλλιά και το χαιλαιτ ενώ την ειχα όρθιο πισωκολλητο ήθελε να συνεχίσουμε επί του καναπεος αλλά δεν τον έβγαλε από μέσα της είχαμε κολλήσει σαν τα σκυλιά και με ελαφρα πηδηματάκια φτάσαμε στον καναπέ όπου συνεχίστηκε το πελεκημα εν συντομία την πήγα γαμιοντας κυριολεκτικά χαχαχα!
Μαρεσε στην γκόμενα ότι ήταν σαν και εμένα και gfe και pse!Πέρασα ωραία κουβεντιασαμε στο τέλος αφού άραξε στην αγκαλια μου είπε ότι μένει Μόσχα αλλά δεν της αρεσει θέλει να πάει Κίεβο.Αν ξανάρθει παίζει να την ξαναδώ κιεγω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 03, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 arwstaki10, roughfucker, Constantinos27 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού