Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 9 10
Call-Girls 14005
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Mia την είχα συναντήσει πριν δύο χρόνια περίπου αλλά το είχα ξεχάσει, Μου το θύμησε μια ειδοποίηση από το Bou για Like σε παλαιότερη κριτική μου. Είδα την βαθμολογία που είχα βάλει και η απόφαση να την ξανασυναντήσω ήταν εύκολη. Αυτό είναι άλλο ένα καλό με τις κριτικές, ξανα-θυμόμαστε τις εμπειρίες μας και εμείς οι ίδιοι.

Για να μην τα πολυλογώ η γυναίκα έχει ολόκληρο το πακέτο: Εμφάνιση, Υπηρεσίες, Συμπεριφορά!

Ψηλη γυναίκα, χωρίς περιττά κιλά άλλο ούτε skinny, σώμα γυμνασμένο, κοιλιά πλάκα και σφιχτή, με λίγο χαλαρό αλλά φυσικό βυζάκι. Πρόσωπο άψογο με ξανθα μαλλιά και καταπληκτικά μπλε μάτια. Προσεγμένη και καθαρή από την κορυφή ως τα νύχια, ωραία αρωματισμένη χωρίς ιδιαίτερα tatoo.

Συμπεριφορά υποδειγματική, κάθε στιγμή έκανε και έλεγε αυτό που έπρεπε. Συναισθηματική νοημοσύνη 10+ στα 10. Ούτε περιττές φλυαρίες, ούτε κολλημένη στο κινητό, ήταν εκεί αφοσιωμένη στο να ευχαριστήσει το προσωρινό εραστή της.

Από όλα είχε το πρόγραμμα, γλωσόφιλα από την αρχή έως το τέλος, πίπα για φροντιστήριο, κολάει επάνω σου και σε χαιδεύει και σε γλείφει ασταμάτητα, sex σε διάφορες στάσεις με εκπληκτική συμμετοχή. Δεν έχω συναντήσει πιο εκφραστική συνοδό, παίρνει κάτι στάσεις στο κρεβάτι σαν αγριόγατα που σε καλεί να την σκίσεις.

Μια εξαιρετική εμπειρία που ήθελα να την ξαναζήσω. Κλείνω καπάκι και την επόμενη ημέρα με την απορία εάν μπορεί να υπάρχει τόσο καλή επανάληψη. Και όμως η δεύτερη φορά ήταν ακόμη καλύτερη από την πρώτη.

Θα μπορούσα να βάλω άνετα 10 σε όλα, αλλά είμαι της άποψης ότι τα καλά είναι μπροστά μας. Εξάλλου έχω σκοπό να την ξανασυναντήσω πριν φύγει.

Εάν αποφασίσετε να την δείτε φροντίστε να έχετε μεγάλο κρεβάτι και αφήστε την να ξεδιπλώσει την τέχνη της. Αξίζει !

Να περνάτε καλά, να ενημερώνετε όσο μπορείτε και να φέρεστε σωστά σε αυτά τα κορίτσια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
164
Likes:
11.695
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, hornyasfuck, alpula και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού