Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 36 10
Call-Girls 104878
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Dilara = Γυναικάρα! Χάνει μόνο στο ύψος... Εξωτικά ματιά κ πρόσωπο μαγεία με φυσικά τσιμπουκόχειλα. Βυζί στητό και κώλος σχεδόν έργο τέχνης που δεν το δίνει :( . Ξεκίνησε με πίπα δυνατή και βαθιά με γλύψιμο όλης της γύρω περιοχής. Η τύπισσα πρέπει να είναι περπατημένη στην δουλειά της. Πέρασε το σκουφάκι με το στόμα της και την πήρα από μπροστά, cow girl και φυσικά πισωκολλητό που είναι όλα τα λεφτά Κατσικογάμης Στο τέλος την γύρισα από μπροστά, ιεραποστολικό ξανά με ωραία βογγητά από μεριά της, πέταξα την καπότα και έχυσα στο στόμα της που τα καλοδέχτηκε πρόστυχα. Μπανάκι και οι 2 μας και στον λίγο χρόνο που απέμεινε μου έκανε ένα αισθησιακό τσιμπούκι και εγώ γλείψιμο στο μοσχομυριστό μουνάκι της. Φυσικά λόγω ηλικίας δεν μπόρεσα να τελειώσω ξανά... αλλά δεν με πείραξε καθόλου. Θα την ξανακουτουπώσω με την πρώτη ευκαιρία!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 02, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.246
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, Constantinos27, THV και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2021
Φίλε ωραία κριτική απλή και περιεκτική. Πραγματικά δείχνει μουνάρα. Θα την τιμήσω σύντομα Γιούπιιι!
D
dotclear
03 Αυγούστου, 2021
Δεν παίρνω και ορκο, αλλα το κορίτσι πρέπει να ειχε έρθει 2 με 3 φορες στο Diamond.. Και δεν είχε πάει κ πολύ καλά.. Όποιος γνωρίζει ας πάρει μέρος.. Νομιζω οτι εχω βρεθει μαζί της,, αλλα δεν το θυμάμαι 100% με τόσες που έχω πάρει
review reaction 3 review reaction 1 lavro, Bartender 74, stealthgas
03 Αυγούστου, 2021
Πρέπει να είσαι από τους λίγους που τα κατάφερε όλα αυτά μαζί της. Ενδεικτικά, όταν την είχε φέρει άλλο γραφείο στη Θεσσαλονίκη η τηλεφωνήτρια για να αποφύγει τα "ευχάριστα" μετά μου είχε πει καλύτερα να μην τη δω....Αυτό βέβαια δεν σημαίνει και τίποτα. Μακάρι να περάσουν όλοι καλά μαζί της.
review reaction 1 Borgia21, srek7
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3