Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 50 10
Call-Girls 139813
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εντάξει η Dia είναι μία κατηγορία μόνη της και επιβεβαιώνω τις δεκάδες κριτικές που έχουν προηγηθεί και την εκθειάζουν.
Από το πρώτο λεπτό που άνοιξε την πόρτα είχε ένα μοναδικό τρόπο με το χαμόγελό της, την συμπεριφορά της, την τρέλα της, να σπάσει το πάγο.
Σε 2 λεπτά είχα την αίσθηση ότι γνωριζόμασταν χρόνια και είχαμε δώσει ερωτικό ραντεβού στο ξενοδοχείο.

Γλωσσόφιλα καταπληκτικά, μπαλαμουτι και στα 5 λεπτά είχε ξεκινήσει μια πολύ καλή πίπα με γλύψιμο όλης της περιοχής. Πήγε να μου βάλει σαμπρέλα αλλά την σταμάτησα γιατί είχα δει το υπέροχο μουνάκι της, το οποίο ξεκίνησα να γλύφω τουλάχιστον για 10 λεπτά μέχρι που ξεκίνησαν τα τρέμουλα και οι φωνές της. Δεν ξέρω αν έφτασε σε οργασμό - έτσι μου είπε αλλά και μόνο οι φωνές της με έκαναν πύραυλο. Την πήρα σε 4 στάσεις, στα όρθια στο μπάνιο όπου έβλεπα τις μπουτάρες της, στο νιπτήρα, στο κρεβάτι στα τέσσερα και μετά στο πλάι όπου δεν άντεξα άλλο - τα ηχητικά εφέ της είτε ψεύτικα είτε αληθινά με είχαν ξετρελλάνει.
Στο διάλλειμα ήταν το ίδιο ευχάριστη και πραγματικά αισθανόμουν σαν ήμουν με την κοπέλα μου. Θέλει βέβαια προσοχή διότι ενδεχομένως και να κλέβει λιγο χρόνο. Πάντως δεν με άφησε παραπονεμένο - 10 λεπτά πριν το κουδούνι της λήψης ξεκίνησε μία πίπα τρομερή και εκεί έληξε και ο δεύτερος γύρος. Αποχαιρετισμός πάλι με αγκαλιές και φιλιά.

Παιδιά η κοπέλα έχει όλο το πακέτο, είναι γλύκα, έχει τύπο, σίγουρα θα την κοιτούσα στον δρόμο, έχει petit κορμάκι και φροντίζει να περνάς καλά μαζί της.
Αν με άφηνε το σύστημα θα έβαζα παντού 8αρια και μερικά 9αρια.
Όσοι δεν την έχετε δει σπεύσατε - προσοχή όμως ειδικά στους πιπινολάτρεις, αγαπουληδες, γιατί σε "παίζει" για πλάκα...



Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 16, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Locky
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
362
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, Yatoputso, Constantinos27 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού