Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 15 10
Call-Girls 25749
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δυστυχώς δεν είχα μία ξεχωριστή εμπειρία με την συγκεκριμένη κοπέλα, το πιθανότερο είναι πως είχε κουραστεί από τις πολλά ραντεβού.
Δεν ήταν καθόλου εκδηλωτική από την αρχή της συνάντησης, δεν είχε ιδιαίτερη διάθεση και γενικώς η συμπεριφορά της ήταν διεκπεραιωτικού χαρακτήρα.
Το περισσότερο χρόνο μάλιστα φαινόταν να ήταν αλλού. Η εμφάνιση της είναι σχετικά καλή, ειδικά δε το πρόσωπό της που είναι πολύ όμορφο. Τα περίεργα μαλλιά και το πολύ βάψιμο χαλούσαν κάπως το σύνολο. Στο σώμα δε, δεν μπορώ να πώ ότι ξετρελάθηκα.

Κοπέλες όπως η DIa, η Kelly ή η Sienna, που κατά την γνώμη μου είναι σαφώς πολύ πιο όμορφες σε όλα τα σημεία από το ίδιο γραφείο σέβονται τα χρήματα του πελάτη και χαρίζουν μοναδικές εμπειρίες μέχρι το τελευταίο λεπτό. Δεν είναι επαγγελματίας κατά την γνώμη μου και δεν φαίνεται να σέβεται τα λεφτά σου.
Θεωρώ λοιπόν πως η συνάντηση δεν πήγε καλά λόγω χημείας, αλλά γιατί η συγκεκριμένη έχει μεγάλα σκαμπανεβάσματα στην συμπεριφορά της. Από μέρους μου πάντα φροντίζω και σέβομαι τις κοπέλες γιατί πιστεύω πως ότι δίνεις παίρνεις.
Εύχομαι στους επόμενους - αν ξαναέρθει Ελλάδα - να την πετύχουν στις καλές της, γιατί τεχνικά έχει προοπτικές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 27, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Locky
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
362
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, ntinosam και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2021
Φίλε μου Θα συμφωνήσω σε όλα μαζί σου όμως θα διαφωνήσω σε αυτό που γράφεις για το ότι Dia, Kelly και Sienna είναι πιο όμορφες από την Alba. Τις έχω δει και τις τρεις κοπέλες πάνω από μία φορές έχω γράψει κριτικές για τις δύο από τις τρεις και κριτικές μου ήτανε θετικές. Για την απόδοσή σου δίνω 100% δίκιο όμως σε επίπεδο ομορφιάς ρε φίλε ή Alba είναι κατ ελάχιστο καρφωτό 9άρι και σε πρόσωπο και σώμα. Αν τη δεις έξω το κεφάλι σου θα κάνει 25 στροφές το δευτερόλεπτο, σαν το κοριτσάκι στον εξορκιστή θα γίνεις. Όχι ότι η Κέλλυ δεν είναι μία πολύ όμορφη γυναίκα η Dia μία ωραία παρουσία το ίδιο και η Σιένα. Όμως το ότι δεν περάσαμε καλά μία κοπέλα δεν αναιρεί το ότι τέτοια κομμάτια δεν έρχονται συχνά στην Ελλάδα. Ξεκάθαρα λοιπόν κατά τη γνώμη μου σε θέμα ομορφιάς και μόνο η Alba ήταν η ομορφότερη γυναίκα που πέρασε από γραφείο τους τελευταίους τουλάχιστον έξι μήνες.
review reaction 1 Limperatore XXI, borbi2525, Annapurna και 3 άλλα μέλη
03 Αυγούστου, 2021
@karelias, αγαπητέ με το συμπάθιο και προφανώς ισχύει πάντα το περί ορέξεως, αλλά νομίζω υπερβάλεις λίγο με το "η ομορφότερη γυναίκα που πέρασε από γραφείο τους τελευταίους τουλάχιστον έξι μήνες"
review reaction 1 Constantinos27, ΨΑΓΜΕΝΟΣ, Annapurna και 1 ακόμα μέλος
03 Αυγούστου, 2021
@Jack Skellington Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για το περί ορέξεως. Άλλωστε το γράφω ξεκάθαρα στο δια ταύτα στο τέλος του σχολίου μου "κατά τη γνώμη μου ... κτλ". Κατά τα άλλα ισχύει αυτό που γράφω. Κατανοώ ότι συνήθως στο σάιτ γράφονται πολλες φορές υπερβολές όμως κατά τη γνώμη μου η Alba είναι καθαρό 9αρι σε πρόσωπο και σώμα. Υποκειμενικό, όμως αυτή είναι η γνώμη μου. Ίσως άλλοι φίλοι στο site να έχουν διαφορετική άποψη. Σεβαστή και αυτή.
review reaction 1 Limperatore XXI, Stavros(2), Jack Skellington και 2 άλλα μέλη
03 Αυγούστου, 2021
Προσωπικά πιστεύω ότι το μαλλί της Albinas της αφαιρεί αρκετούς πόντους από το κατά τα άλλα πολύ όμορφο γενικό σύνολο.
Με χάλασε πολύ το άσπρο κακοφτιαγμένο μαλλί σε συνδυασμό με το μαύρο φρύδι.
Θεωρώ ότι με άλλο μαλλί θα κέρδιζε μιά θέση στο βάθρο.
Δεν ξέρω αν κανείς σας παρατήρησε ελαφριά κυτταρίτιδα και πρησμένα πέλματα ποδιών ?
Γούστα βέβαια είναι αυτά και ο καθείς έχει τις προτιμήσεις του.
Για μένα το βάθρο του εξαμήνου το κερδίζει η Alina η Σέρβα για πολλούς και διαφορετικούς λόγους.
review reaction 1 borbi2525, Constantinos27, Karelis69
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4