Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 43 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντησα την σαντρα δύο ημέρες σερί γιατί πιστεύω είναι από τις γυναίκες που θες τουλάχιστον δύο τρεις φορές για να έχεις άποψη.
Μου θύμισε έντονα ένα ρητό που είχα ακούσει κάποτε για τον παριο..Αν πεις ότι δεν σου αρέσει ο Πάριος μπορεί να λες την αλήθεια αν πεις ο Πάριος έχει κακή φωνή λες ψέματα..
Αυτό είναι κ η σαντρα για μένα αν πεις ότι μπορεί να μην σου αρέσει κάτι πάνω της οκ αν πεις ότι δεν είναι μια πολύ ωραία γυναίκα λες ψέματα..
Ήρθε με ένα καυτό σορτσάκι κ παρόλο που ήξερα ποια θα δω χρειάστηκε πέντε λεπτά να συνελθω..απόλυτη συμμετρία σε πρόσωπο κ σώμα κ ένα βλέμμα που οι ακτίνες χ έχουν μικρότερη επίδραση..
Στα του αγώνα αν κ άλογο κούρσας η Σάντρα ακολούθησε στα πάντα όποια στάση κ αν διάλεξα έχοντας απίστευτη ευλυγισία. Τα στησίματα της για σεμινάριο για μένα..
Το στοματικό της ήταν εξαιρετικό κ μου άρεσε που όσο το έκανε με κοιτούσε στα μάτια..
Επίσης μου έκανε εντύπωση ότι είναι καλό παιδί κ αν της φερθεις με ευγένεια στο ανταποδίδει δίπλα τριπλά..εξάλλου αυτό είναι η ζωή ότι δίνεις παίρνεις..
Το μόνο αρνητικό γιατί πρέπει να πω κ κάτι αρνητικό είναι ότι ίσως κάποιες στιγμές μέσα στο σεξ σαν να φεύγει λίγο το μυαλό της όμως ακολουθεί πιστα τον παρτενέρ της κ γενικά στην ζωή δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα..
Κλείνοντας δύο πράγματα κ συγγνώμη αν κούρασα ..
Πρώτον το σύστημα με άφησε να βάλω μέχρι 7
Δεύτερον σαντρα μου σε ευχαριστώ πολύ για το διήμερο και αν τύχει κ δεν σε ξαναδώ εύχομαι να πραγματοποιησεις όλα τα όνειρα σου ..
Το ίσως αν την ξαναδώ πιο πολύ γιατί είναι αρκετά ερωτευσιμη γυναίκα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Απάντηση από antisthenis 03 Αυγούστου, 2021

Αγορινα μου πέρασα πραγματικά παρά πολύ ωραία και χθες, και προχθές! Σε ευχαριστώ παρά πολύ για την ευγένεια σου και τον σεβασμό σου απέναντι σε μένα αλλά και σε όλες τις κοπέλες που κάνουν τη δουλειά. Ελπίζω να τα πούμε ξανά σύντομα ! ❤️

Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
1.228
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, anthotypos, George_1969 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2021
τώρα αυτός γράφτηκε 23 Ιουλίου και σε μια κριτική είπε ότι τη συνάντησε 2-3 φορές και μάλιστα 2 φορές σερί!
οκ όπως λέει και ο Μάκης....εσύ ότι πείς
https://www.youtube.com/watch?v=3Ahq2ug2mBA&ab_channel=%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%A4%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%8D%CE%B4%CE%B9
review reaction 1 hornyasfuck, Reuzel
03 Αυγούστου, 2021
Εμφανίζεται σε γνωστό στριπ και πραγματικά ειναι ότι καλύτερο απο εμφανιση!!!
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck
03 Αυγούστου, 2021
Αρε τι γράφουνε τώρα που μπήκε Αυγουστος να μαζέψουνε φράγκα να πάνε διακοπές Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 Ωρίων, hornyasfuck, Reuzel
03 Αυγούστου, 2021
Φίλε evilplasma αν κ το επίπεδο σου πρέπει να είναι κάτω κ από θερμοκρασία νευροκοπιου ναι την συνάντησα δύο φορές σε αυτό το χρονικό διάστημα...όταν θες κάτι πολύ όλα γίνονται ειδικά όταν το κάνεις με σεβασμό...αν ξέρεις τι πάει να πει η λέξη σεβασμός....
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck
03 Αυγούστου, 2021
και γράφτηκες να μας το πεις! το ότι σκεφτόμαστε εδώ μέσα με το κάτω κεφάλι πολλές φορές ενώ δεν πρέπει είναι γνωστό, αλλά όσο και χαμηλό "επίπεδο" να χουμε νοημοσύνη επιπέδου νευροκοπίου δεν έχουμε.
με σεβασμό πάντα, τράβα να δεις αν έρχομαι....
review reaction 3 Ωρίων
03 Αυγούστου, 2021
θα κανα και μια ωραία αναφορά στην κριτική, αλλά θέλω να την βλέπουν και άλλοι συναγωνιστές ώστε παρόλο που σαν λαός δεν έχουμε καταναλωτική συνείδηση να μάθουμε σεβασμό στις τσέπες μας και ας μην το συνεχίσουμε
review reaction 1 Ωρίων
03 Αυγούστου, 2021
Σε ποιο στριπτίζαδικο εμφανίζεται Πανάγο?
review reaction 1 Constantinos27
03 Αυγούστου, 2021
Απλά κλαίω!
review reaction 3 Karelis69
03 Αυγούστου, 2021
Σε ευχαριστώ κοριτσαρα μου για την απάντηση και εγώ πέρασα υπέροχα σε όλες τις εκφάνσεις και να θυμάσαι κάτι που είπε κ ο Σωκράτης..
Χωρίς εχθρούς δεν υπάρχεις είσαι ένα τίποτα...Όταν έχεις σημαίνει ότι αξίζεις
review reaction 1 Constantinos27
03 Αυγούστου, 2021
Πάω να βαλω Πάριο το νταρι νταρι στο γιαλό πετούν οι γλάροι ???
review reaction 1 Ωρίων
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10