Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 61 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία της συνάντησης είναι ενδεικτική απλά τη χρωστούσα την κριτική στην Τζινα και είπα να τη γράψω τώρα που έχω χρόνο γιατί είμαι σε διακοπές.
Ήταν το δεύτερο δίωρο ραντεβού με τη συγκεκριμένη κοπέλα και χωρίς να έχω πολύ μεγάλη εμπειρία στο άθλημα σίγουρα θα την ξανασυναντήσω πολλές φορές ακόμα (όσο αντέχει η τσέπη μου τουλάχιστον).
Η συνεννόηση έγινε πολύ εύκολα μέσω viber και το κορίτσι ήρθε στο χώρο μου και τις δύο φορές.
Το σώμα της είναι ό,τι πιο τέλειο έχω δει (απίστευτος συνδυασμός βυζιών και κώλου) και νομίζω ότι δεν χωράει υποκειμενικότητα στο συγκεκριμένο θέμα (αν εξαιρεσεις το υψος-που για τα δικά μου γούστα και μέτρα είναι εξισου ιδανικό). Τώρα για το πρόσωπο, εμένα με καυλώνει, ειδικότερα για φιλιά που δεν τσιγκουνεύεται, αλλά ο καθένας έχει διαφορετικά γούστα.
Το κορίτσι είναι πεντακάθαρο και με ενέπνευσε να το γλειφω για πάρα πολύ ώρα, κάτι που της άρεσε. Πολύ καλό και υγρό τσιμπούκι και στα του αγώνα πολύ δυνατή. Ειδικά το στήσιμο της στα τέσσερα κι εμένα να την κοιτάζω από τον καθρέφτη του δωματίου όσο τη γαμούσα, μου ήταν απερίγραπτο.
Ξηγημένο τυπάκι και στο ενδιάμεσο social και πολύ χαλαρή και με το Λαμπραντόρ μου που γυρόφερνε στον χώρο?.
Βαθμολογία στην εμφάνιση θα έβαζα σίγουρα 10 αλλά το σύστημα με αφήνει μόνο μέχρι το 7.
Από Σεπτέμβρη Τζινάκι μου θα τα ξαναπούμε σίγουρα. Καλές διακοπές και καλά γαμησια συναγωνιστές.......

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
511
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 chris1955, Tzina22, baroc και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού