Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 161165
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Όπως στο τίτλο σε περιγραφή όπλου γιατί είναι όπλο και το ξέρει.Σπανια περίπτωση γιατί παρά το νεαρό της ηλικίας της δεν είναι είκοσι παραπανω είναι την κάνει ιδιαίτερα έμπειρη και έξυπνη.Χωρις να το κουράζω έχει πλάνο ξέρει πως το πάει το μίτινγκ και την πλειοψηφία την έχει στο χέρι της.
Αν κάποιος καταφέρει δε και τη κάνει να νιώσει άνετα με καθαριότητα κλπ τότε βγάζει έναν άλλο εαυτό και μια έντονη σεξουαλικότητα.Μου έκατσε σε καλό ταιμινγκ και την πέτυχα στα καλά της.Πολυ καλό κρεβάτι με ότι συμπεριμβανεται όπως πίπα γλυφομούνι και αντοχή στο σεξ χωρίς περιορισμούς που ξενερώνουν.Υπερηφανη τσοντογκομενα με όλο το πακέτο από το ντύσιμο εως το πήδημα που είναι και η αποζημίωση.Ειναι σχεδόν σίγουρο ότι είναι ταξιδεμενη γυρισμένη και ξέρει πως να αρπάζει το χρήμα χωρίς να χαρακτηριστεί φτηνή η ότι ξεσκιστηκε για να τα οικονομισει...Αν κάτι είναι που πρέπει να γραφτεί στα αρνητικά η επέμβαση στα βυζιά.Ηταν ήδη μεγάλα και δεν χρειαζόταν.Η βαθμολογία είναι ότι επιτρέπεται για αυτό και έχω βάλει ότι καλύτερο γίνεται.Το μοναδικό η τιμή αλλά λογικο...Παντως για μένα είναι μουναρος και σπάνια τέτοια προσγειώνονται εδώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SC
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Αγριοχοιρος, chris1955 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού