Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 38 10
Call-Girls 93695
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Στο παρελθόν, πριν 2 χρόνια νομίζω, έχω γράψει διθυραμβική κριτική για την Έρικα. ΟΚ, παραμένει μούναρος εμφανισιακά, αν την δεις στο δρόμο με κανένα σορτσάκι παίζει και να τρακάρεις. Τη συνάντησα με μεγάλη προσμονή και κάβλα. Απογοήτευση. Ναι μεν ήρθε ντυμένη και στην ώρα της (άψογο το γραφείο για άλλη μια φορά), ναι μεν όταν γδύνεται μένεις χαζός, κυρίως χαζεύοντας τις ποδάρες της, αλλά μέχρι εκεί. Μετά άρχισαν τα όχι δάχτυλο μέσα, όχι πίπα βαθειά, όχι γλύψιμο στα αρχίδια, χασμουρητό τουλάχιστον 1 φορά κάθε 5 λεπτά (ήταν 5 η ώρα το απόγευμα...), εντελώς ψεύτικες κραυγές στα 4 και μόνο στο πρωκτικό ήταν αληθοφανείς οι κραυγές της. Στο τέλος βαρέθηκα, και της είπα να παίξει το μουνί της μπροστά μου για να χύσω πάνω της. Το έκανε με μισοεπαγγελματισμό/μισοβαρεμάρα, επειδή όμως είχα αρκετή κάβλα από το πρωί της τα πέταξα πάνω τηε από το στομάχι μέχρι το λαιμό. Δυσανασχέτησα λίγο και πήγε στο μπάνιο. Ούτε λόγος για δεύτερη φορά. Κρίμα γιατί ήταν στα must μου και έιναι και αρκετά μικρή (25άρα) και φυσικά σπάνια βρίσκεις κάτι σε τόσο ψηλό. Όσοι διαβάζουν τις κριτικές μου, μάλλον αγνοήστε προηγούμενη κριτική μου για Έρικα, έχει αλλάξει ριζικά σε θέματα συμπεριφοράς. Μπορεί και να βαρέθηκε τη δουλειά. Όσοι πάλι απλά θέλετε για μια φπρά να γαμήσετε ένα ψηλό αρχοντικό μουνί, για μια φορά ΟΚ, δεν είναι και πολύ ακριβή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.099
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Leviathan, TOMCRUISE, chris1955 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2021
Τῆς χἀλαγες τὴν σιέστα...
review reaction 1 srek7
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1