Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 161165
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ρεμπέκα από όσες έχω πάρει είναι το πιο τούμπανο χωρίς καμία υπερβολή...Οι φωτογραφίες ξέρετε τώρα ποιες είναι οι σωστές...Εχει selfie από το εξωτερικό που έχει ταξιδέψει.. Ανοίγοντας τη πόρτα είδα κατι βυζάρες έτοιμες να σκάσουν...!
Αλλά αυτή η εικόνα που ανοίγει και είναι με τον στρινγκο τεντωμένο και τις βυζάρες χύμα είναι όλο το ραντεβού...Μουναρα η Ρεμπέκα να λέγονται αυτά... Οτι υπάρχει επάνω της το προσέχει από τα νύχια μεχρι και εγώ δε ξέρω που.Μανια με το θέμα καθαριότητας η δεσποινίς....Μπήκα έκανα το ντουζακι μου και βγήκα σενιος...Μου βγάζει τη πετσέτα και αρχίζει το πασπατεμα και εγώ να παίζω με το μουνι της.Δαχτυλα δεν έβαλα την έκοψα να μην γουστάρει και πολύ να την πιάνεις κάτω...Η πίπα της
φοβερή δεν άντεξα έχυσα εκεί τη πρώτη φορά όπου πήγε στο μπάνιο να τα φτύσει...Κάναμε μια μικρή διακοπή μιλάει πολύ καλά αγγλικά και έτσι κανένα θέμα.Μετα ξανά πασπατεμα και σεξ όπου είναι κορυφή.Ισπανικη στην αρχή για φτιαξιμο καποτα και πήδημα σε ότι στάση μου ερχόταν...Καλή περίπτωση ειδικά για αυτούς που γούσταρουν μεγάλες βυζάρες....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 24, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.807
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, chris1955, Zebu και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2021
Για σιλικολαγνους
review reaction 1 koukos19, hornyasfuck
25 Ιουλίου, 2021
Καλα αυτή ήταν που ήταν απέγινε κρίμα το κορμί ρε πούστη μου σε λίγο θα κάνει κάνα μπαμ
review reaction 1 review reaction 3 koukos19, hornyasfuck, piko
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2