Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 61 10
Call-Girls 161165
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δυστυχώς είναι η πρώτη μου κριτική εδώ και δεν με αφήνει να βάλω 10 αστέρια για το υπέρλαμπρο αστέρι μας, την Ρεμπέκα.

Βέβαια και τα 10 αστέρια λίγα θα ήταν μπροστά σε αυτό το διαμάντι. Με άριστα το 10 της βάζω... 1000 και δεν υπερβάλλω καθόλου.

Σίγουρα τα γούστα είναι υποκειμενικά, αλλά αυτή η ενέργεια και η αύρα που βγάζει αυτό το κορίτσι δεν υπάρχει!

Είναι η 2η φορά που την συναντώ και η μία ήταν καλύτερη από την άλλη. Έκανα ίσως το καλύτερο σεξ της ζωής μου με αυτό το θεϊκό πλάσμα, κι αυτό είναι άδικο γιατι ο πήχης ανέβηκε τόσο ψηλά μαζί της που αμφιβάλλω αν υπάρξει τέτοια χημεία στο μέλλον με άλλη γυναίκα.

Τι να πρωτοπώ για αυτό το κορίτσι, άνετη, ξέρει τι να πει και πώς να επικοινωνήσει μαζί σου, κάνει ακριβώς αυτό που θες χωρίς να χρειαστεί καν να της το ζητήσεις.

Η πίπα της είναι από άλλο πλανήτη και σίγουρα η καλύτερη που μου χουν πάρει σε όλη μου τη ζωή. Τον εξαφάνιζε και απολάμβανε το πνίξιμο σε ρυθμούς... τρέλας!

Στο σεξ κάνει τα πάντα για να σε εκτοξεύσει, κι επειδή εγώ φημίζομαι για το πόσο κρατάω την είχε ενθουσιάσει ότι δεν τελείωνα με τόσο σφυροκόπημα για μισή ώρα συνεχόμενα. Είσαι πολύ δυνατός και πολύ σκληρός να φωνάζει, μετά μου φώναζε είσαι τρελός.

Η καύλα, η ηδονή και το πάθος που μου χει βγάλει αυτή η κοπέλα και τις 2 φορές είναι εξωπραγματικά!

Μακάρι να μπορούσα να την επισκέπτομαι κάθε μέρα. Για όση ώρα είσαι μαζί της νιώθεις βασιλιάς κι εκείνη βασίλισσα.

Πραματικά τα λόγια είναι πολύ λίγα για να περιγράψουν την εμπειρία μαζί της. Πέρασαν 2 μέρες και ήδη περιμένω πώς και πώς να την ξανασυναντήσω.

Ρεμπέκα τρελό μου μωρό, ο τρελός σου Super Mario σου στέλνει μπόλικη αγάπη και τρέλα ❤???

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
84
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, koukos19, Constantinos27 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού