Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναντηση με Λυδια, οταν ανοιξε η πορτα και μπηκε μεσα ειδα μια ομορφη κοπελα, ειναι σχετικα ψηλη με ωραιο σωμα και κωλαρα χωρις στηθος ομως, καθολου.
Το γεγονος οτι δεν εχει στηθος και δεν κανει καλη πιπα (τουλαχιστον εμενα δεν μου αρεσει) δεν με βαζει καν στη σκεψη να ξανακλεισω ραντεβου γιατι 120 ευρο για ενα μουνι σκετο (για μενα τουλαχιστον το ξαναλεω) ειναι πολλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
54
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, Quasimodo, angel23 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2021
Αυτό που με προβληματίζει είναι το όμορφη, ωραίο σώμα, κωλάρα με βαθμολογίες 4 και 4 αντίστοιχα...Χμμμ;
J
john100
review reaction 1 paparotriftoulas, men1975, srek7
22 Ιουλίου, 2021
ειναι σχετικα ομορφη, με ωραιο σωμα (δεν εχει κιλα παραπανω) με κωλαρα. οποια εχει κωλαρα και εχει νορμαλ κιλα περνει 10?
23 Ιουλίου, 2021
δηλαδη πηγαινες για βυζαρου και σε ξεγελασανε; Money Mouth
review reaction 3 Letsmas
23 Ιουλίου, 2021
ειναι ακυρο το σχολιο, αν αυτο καταλαβες..
24 Ιουλίου, 2021
ναι αυτο καταλαβα. Στις 5 γραμμες που γραφεις, αναφερεσαι 2 φορες στα μικρα βυζια της, και ειναι το μονο αρνητικο που αναφερεις για την εμφανιση της. Στις προηγουμενες κριτικες ειναι σαφες οτι εχει μικρα βυζια, στις εικονες της καρτελας της δεν δειχνει καθολου βυζια, και στο προφιλ της εχει μια φωτο φατσα καρτα με ενα κοκκινο τηλεφωνο στο οποιο φαινεται οτι δεν εχει μεγαλα βυζια.

Ειναι σαν να κλεινω ραντεβου εγω με μια γυναικα 100 κιλα, και να της βαζω 2/10 λεγοντας οτι ειναι χοντρη. Γιατι την πηρα αφου δεν μου αρεσουν οι χοντρες; Χαχαχα!

Τελος παντων, δεν το κανω θεμα, αλλα το 4/10 στα ματια ολων μας σημαινει μπαζο, κι αν οχι στο σωμα, στο προσωπο σιγουρα... Για αυτο και οι ενστασεις μας.
Καλη συνεχεια.
review reaction 3 Letsmas
24 Ιουλίου, 2021
Φιλε μου συγνωμη, αλλα δεν ξερεις να διαβαζεις; δεν εγραψα πουθενα οτι εψαψνα βυζαρου ή οτι μεξεγελασαν!! Το σχολιο σου ειναι ακυρο. Τι συζηταμε δεν καταλαβαινω; πηγαινε παρτη και γραψε την αποψη σου.
24 Ιουλίου, 2021
αν στα ματια ολων σας, επειδη εχει 4/10 φαινεται μπαζο, χαιρομαι, γιατι ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΣΙΓΗΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΖΟ! αυτα. καλα να περνατε!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7