Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 9 10
Call-Girls 17980
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οι φωτογραφιες είναι απο μια αλλη εποχη σιγουρα,καθως τα χρονια περασαν απο πανω της και αφησαν τα σημαδια τους.
Παραμένει η γκομενα που αν της δεις νυχτα σε κανα κλαμπ φτιαγμενη θα την χαζεψεις, αλλα οταν γδυθει δε θα σε καυλωσει.
Συνεννόηση δυσκολη γενικα και οχι πολυδιαθεση για σεξ, τυπικούρες θαελεγα.

Καθαρη και αρωματισμενη, κατα τα αλλα δεν εβγαζε ουτε την καυλα ουτε τη πουτανια που ηθελα.
Δε ξερω αν δεν ηταν στη μερα της ή αν ειχε καποιο θέμα αλλα ειχε συνεχώς το υφος αντε να τελειωνουμε να φύγουμε.
Πρωτοβουλιες οχι, και ακομα και στο γλυφομουνι που αλλες παρακαλανε, ηταν σε φαση ελα γαμα να χυσεις.

Μπορει ξαναλεω να μην ηταν η μερα της,αλλα εγω δε θα πω περασα καλα.

Μια παρατηρησ προς το γραφειο, παιδια καλο είναι να μη ξεθαβετε φοιτιτικες φωτογραφίες , αν υπαρχει εκει καποιος υπεύθυνος καλο ειναι να τα τσεκαρει αυτα.Είναι κριμα για εμας που σας πληρωνουμε και κριμα για τις κοπελες που εχουν οντως τις τωρινες τωρινες τους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Call_Saul
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
1.899
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, hornyasfuck, monstercock greece και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2021
Απλα δεν σε γούσταρε φιλαράκι. Την κοπέλα την έχω πάρει αρκετες φορές πέρυσι. Είναι μεγάλη καταπιόλα. Μαλλόν έχει αρχίσει και αυτή να διαλέγει πελάτες.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1