Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 171 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τρίο με Κατερίνα και Αντριάνα πριν ένα μήνα περίπου στο Μπιλ.
Για τις κοπέλες και τις υπηρεσίες τους έχουν γραφτεί σεντόνια. Να επιβεβαιώσω ότι η Κατερίνα όμορφη με απαλή επιδερμίδα και ένα μουνάκι σκέτη γλύκα, ανταποκρίνεται και υγραίνεται. Το τίμησα δεόντως.
Η Κατερίνα έκατσε μια ώρα, η Αντριάνα 1.5. Θέλω στο μέλλον να τις ξαναδώ ξεχωριστά.
Στα του αγώνα τώρα, τα πάντα όλα κανονικότατα. Αλλάξαμε στάσεις, καπότες, τσόντα κανονικά. Σκουϊρταρε η Αντριάνα, διπλές πίπες, παιχνίδι μεταξύ τους, γενικά η καύλα στο κόκκινο. Ρίξαμε και γέλιο, είχα φέρει κρασί, ξηροκάρπια και γενικά υπήρχε μια άνεση . Εδώ να πω ότι τα χιλιόμετρα και η εμπειρία της Αντριάνας φαίνονται και κυριαρχούν. Από το χτύπημα στη πόρτα και το χαμόγελο μόλις άνοιξα σου δίνει να καταλάβεις ότι έχεις μπροστά σου μια ιέρεια του πληρωμένου έρωτα. Στο τέλος αράξαμε αρκετή ώρα έξτρα και μιλούσαμε, ευαίσθητος άνθρωπος - χάρηκα που ανοιχτήκαμε.
Εις υγείαν!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Katz
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.425
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, doc_lin, GALLAS και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2021
το καλύτερο ντουέτο για να κάνει κανείς τρίο.
όλα τα άλλα είναι πολύ πίσω
J
john100
review reaction 1 Karelis69, Katz
17 Ιουλίου, 2021
like αφου περασες καλα φιλος αλλα 170+150=320 για μια ωρα ειναι καπως !!!!
review reaction 1 hbsgr12345, Katz
17 Ιουλίου, 2021
Έξυπνη κίνηση το γεγονός ότι αύξησε την τιμή της που σημαίνει ότι τα τιμάει μετά από τόσα χρόνια το αξίζει πλέον η Κατερίνα είναι η αναμφισβήτητη και καλύτερη ανεξάρτητη ΑΠΟ ΟΛΕΕΣΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ είναι η νέα διάδοχος της Βερόνικα
review reaction 1 Karelis69, Katz
17 Ιουλίου, 2021
@gymaster: να εξηγήσω : η Κατερίνα μια ώρα 140 + 30 για το λεσβιακό, η Αντριάνα 150 για μιάμιση ώρα (δεν είμαι σίγουρος αν ζήτησε 20 για το λεσβιακό - δεν θυμάμαι, όπως δεν θυμάμαι την τι η του δωματίου στο Μπιλ (25 νομίζω). Σίγουρα δεν ήταν φτηνά αλλά το είδα απωθημένο καιρό τώρα ειδικά με αυτές τις δυο μαζί!
review reaction 1 gymaster, Karelis69
17 Ιουλίου, 2021
Δηλαδή 320 γι μια ώρα και γι τις δυο η Αντριάνα εκατσε μιάμιση , γ τιμή είναι απολύτως σωστή και λογική, αυτό το γούστο κοστίζει τόσο απλό
review reaction 1 Katz
18 Ιουλίου, 2021
@katz μπράβο φίλε σου εύχομαι ακόμα καλύτερες εμπειρίες στο μέλλον και να τις μοιράζεσαι μαζί μας γράφοντας κριτικές

@john100 με δεδομένο, όπως πολύ καλά γνωρίζεις, ότι η Κατερίνα δεν είναι πλέον διαθέσιμη και δεν ξέρω αν και πότε θα ξαναείναι δεν μπορεί κάποιος να κάνει πλέον τρίο. Όσο για αυτό καθ αυτό το τρίο μιας και δεν τις έχω πάρει μαζί ( λόγω δικής μου εγκεφαλικής αγκύλωση με της ηλικίες η Αντριάνα είναι έξω από το ηλικιακό ταργκετ γκρουπ μου) δεν γνωρίζω το πόσο καλά δένουν οι δυο τους. Όμως έχω κάνει τρίο με την Κατερίνα και ήταν φανταστικά. Γενικά γουστάρει τις γυναίκες.

@Cockamamie η Κατερίνα δεν δουλεύει πλέον οπότε δεν είναι η Καλύτερη Ανεξάρτητη και επίσης νομίζω ότι είναι άδικο να συγκρίνουμε δύο πολύ διαφορετικές κοπέλες. Η Κατερίνα δεν έχει καμία σχέση με τη Βερόνικα. Δεν χρειάζεται να γίνει και ούτε θα γίνει διάδοχος καμίας άλλης. Επισης από τις ενεργές ανεξάρτητες κοπέλες νομίζω ότι η Τζίνα είναι εξαιρετική. Σέβομαι την άποψη σου απλά καταθέτω τη δική μου.
review reaction 1 borbi2525, john100, Zebu και 1 ακόμα μέλος
18 Ιουλίου, 2021
@katz φιλε αφου περασες καλα κανεναν προβλημα , εγω προσωπικα εχω αλλη αποψη για τα ραντεβου και το κοστος. Σιγουρα τα γουστα πληρωνονται!!!
καλα να περνας.
review reaction 1 Katz
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7