Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 83 10
Call-Girls 250446
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχα διαβάσει απο πολλούς τα καλύτερα, προσπαθουσα παρα πολύ καιρό να κανω ραντεβου μαζί της αλλά ηταν συνέχεια full και Μετα από αρκετούς μήνες τα κατάφερααααα.... Εβαλα στο σώμα 7 γιατί εχει την χαλάρωση του και θέλει προσοχή... Το ΒΥΖΙ ομως θέλει ακομα μεγαλύτερη γιατι κατηφοριζει αρκετά,το οποίο δεν μου πολυαρεσε. Δεν νομίζω να κανει κατι για αυτό γιατί μου είπε οτι δεν θα κάτσει και πολύ ακόμα σε αυτήν την δουλειά....στο πρόσωπο ειναι γλυκουλα(οχι κανα θεομουνο) ούτε αδιάφορο ούτε κατι ΟΥΑΟΥ.. Η Συμπεριφορά της ειναι καλή αφου μιλάει και τέλεια τα ελληνικά , αλλα θα ηταν καλύτερη αν δεν χαχανιζε σαν παιδάκι μερικές άκυρες στιγμές.. Υπηρεσίες τώρα : το κορίτσι απλα δεν υπάρχει, δεν λειι σχεδον πουθενά οχι.... Τα έχετε γράψει και οι υπόλοιποι, γαμιετε και το αγαπάει, γεννήθηκε γιαυτό ... Την δοκίμασα σσε κάτι περίεργα γούστα και ανταποκρίνεται σε όλα...και να σου και το τρέμουλο στο δεξί πόδι... τι επαθες καυλα μου τις λεω; ολα καλα; εσυ τι βλέπεις μου απάντησε... Τις κανω άλλο ένα κόλπο, να σου και το αριστερό πόδι να τρέμει.... Βρεεε ηρέμησε τις λεω.. Δεν γίνεται μου λειι... Μην σταματάς...(για μαλακες ψάχνεις λεω απο μεσα μου,σιγα μην σταματήσω) της ΓΑΜΗΣΑ την ψυχή...έτρεμε ολόκληρη.. Μεχρι που με σταμάτησε αυτή Ματάκι την αφησα να πάρει μια ανάσα 1 λεπτου, γυρισμα στα 4 που ξέρει να στήνεται ωραια, και πάλι τα ίδια... Βγάζω καποτα και της τον δινω στο στόμα για δεύτερη φορά,τον παίρνει όλο αβίαστα,αλλα της είπα χειριστώ εγω τον ρυθμο και το βαθος(εννοείται υπάκουσε σαν σκυλάκι που περιμένει να του δωσεις εντολη) πιάνω κεφαλάκι και την πάω αργά και βαθια.... Καταληξαμε να πονέσουν τα αρχιδια μου που χαστουκιζαν το σαγόνι της... Και εκει ήρθε και το τέλος.... Περασα πάρα πολύ ωραία και αυθεντικά. Το κριμα τωρα ,θα ηθελα αυτές τις υπηρεσίες σε πιο ωραίο σώμα των γούστων μου... Θα ήταν το απόλυτο του απόλυτου.... Δυστυχώς δεν μπορούμε να τα χουμε ολα,...ένα τεράστιο ΜΠΡΆΒΟ στο κορίτσι... Και να προσέξει λίγο τον εαυτό της

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 14, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mastakounidis
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.299
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Constantinos27, olddog και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2021
Φίλε μου τό τελείωμα στο στόμα είναι μέσα στα 150;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1