Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 55 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 123668
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από διάφορες κοπέλες που πήρα, το μάτι μου έπεσε στην Νονα. Από τις φώτο κατάλαβα ότι έχει χαρακτηριστικά τσόντας. Μεγαλα χείλη, στήθος σιλικόνη κτλ. Το ένστικτο μου δεν έπεσε έξω. Πήρα τηλ το γραφείο κ μου κλείνει την κοπέλα μια ώρα. (εδώ έκανα δυστυχώς το λάθος κατόπιν εγώ να μην επεκταθώ στις 2 ώρες). Έρχεται σύντομα η κοπελ, ήμουν ακόμη με αφρούς.ανοιγω βλέπω ένα χαμόγελο αγγελάκι κανονικό που στις φώτο δεν της φαίνεται. Ωραία λέω, μπαίνει φιλάκια κ έρχομαι κ εγώ. Μιλάμε λίγο ρώσικα, από Μόσχα η κορασίδα όπως θέλω κ μ αρέσει. Βαθιά φιλιά, χείλη κόλαση φουσκωτά τσόντας, στήθος σιλικόνη στητο 4αρι να γλειφω να χαστούκι ω όσο θέλω. Μετά έδωσε ρεσιτάλ. Τέτοιο γλείψιμο είχα να δεχτώ χρόνια. Γλωσσαρα να παίρνει πιπα ακούραστα κ να βάζει σάλιο πολύ. Καραμέλα σκέτη. Εχυσα 2 φορές σε μια ώρα, είχα καιρό να το κάνω. 2 γύρος χυσιμο ήρθε στα 4 με χαστούκια στον πισινό. Συνεχώς ήταν ευχάριστη και δοτική, μπράβο της. Τέλος τη ρώτησα αν μπορώ να την κλείσω 2 ώρες μόνο πιπα κ μου λέει ντα γελώντας. Τσοντοειδες σώμα κ με γλυκό χαρακτήρα την χαρακτηρίζω, πολύ χαμόγελο κ άριστη συμπεριφορά. Τα λεφτά τα έδωσα στο τέλος. Γαματε φίλοι γιατι έρχονται δύσκολα χρόνια, μην μας ξανακλεισουν κ ψάχνουμε πάλι σιτουρακια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Eros82
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
9.367
Πόντοι:
6.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, STAVROS6969, Constantinos27 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2021
Φίλε στην κριτική σου λες ότι η κοπέλα είναι από Μόσχα όπως θες και σου αρέσει, μια ερώτηση, αν ήταν από άλλη πόλη δεν θα σου έκανε κέφι η κοπέλα;;;
13 Ιουλίου, 2021
Απλά φίλε είμαι φαν των ρωσσιδων( Μόσχα, Αγ. Πετρούπολη) λόγω του ότι τα είχα με ρωσσιδα. Ξεχωρίζω τις ουκρανες από τις ρωσσίδες κ τις Μολδαβες. Έχουν διαφορές.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2