Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παρ'όλα τα σχόλια των συναγωνιστών, αποφάσισα τελικά να επισκευτώ την Κάτια.
Το γραφείο άψογο στην επικοινωνία ακόμα και μέσω μηνυμάτων.
Αφού μπανιαρίστικα, παρφουμαρίστικα, πάω λοιπόν στο ξενοδοχείο. Ανεβαίνω στο δωμάτιο και μου ανοίγει με χαμόγελο ένα πολύ ωραίο Ρωσάκι. Έχοντας πάει στη Μόσχα καταλαβαίνει κανείς απευθείας οτι πρόκειται για Ρωσίδα. Φορούσε τζίν σορτσάκι και άσπρα δαντελωτά εσώρουχα και τα μαλλιά αλογοουρά που μ'αρέσει. Μπαίνω για μπάνιο και προχωράμε στο δια ταύτα.

Σώμα: Εδώ θα διαφωνήσω με τους προηγούμενους. Το κορίτσι -για τα δικά μου γούστα- έχει κορμάρα. Όχι φέτες κοιλιακούς βέβαια, αλλά ωραίο, σφιχτό κορμί. Στήθος μικρό αλλά στητό με ωραίες ρωγίτσες. Κωλαράκι σφιχτό, για σφαλιάρες, προσωπικά μου άρεσε πολύ. Πρόσωπο για μένα αρκετά όμορφο γιατί μ'αρέσουν και οι Ρωσίδες. Όχι κοπέλα της διπλανής πόρτας, αλλά Ρωσάκι της διπλανής πόρτας.
Φιλί: Επιφανειακό χωρίς γλώσσα σχεδόν με το ζόρι μ'ένα ψεύτικα λάγνο βλέμμα.
Πίπα: Θα συμφωνήσω με τους συναγωνιστές, αεροπίπα. Έβαζε το χέρι, της το έπαιρνα και τσούπ το ξανάβαζε. Δε το'χει.
Σεξ: Ιεραποστολικό αρχικά αλλά λίγο περίεργο στήσιμο, δεν άνοιγε καλά τα πόδια για να το βάλω ολόκληρο. Εκεί ξενέρωσα λίγο, αλλά μόλις τη γύρισα στα 4 "σηκώθηκα" πάλι στη θέα αυτής της κωλάρας. Καρφώνω, πασπατεύω και σφαλιαρίζω ελαφρά αλλά δεν άντεξα πολύ και ούτε πρόλαβα να βγάλω καλά καλά το προφυλακτικό. Μπανάκι μαζί οπού πασπάτεψα λίγο ακόμα κωλαράκι και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι για να χουφτώσω ακόμα λίγο (γιατί μου είπε στο μισάωρο δεν υπάρχει 2ος γύρος το οποίο βέβαια δεν αναγράφεται κάπου αλλά δε με χάλασε κιόλας γιατί δεν ήμουνα για 2ο γύρο εκείνη την ώρα)

Σε γενικές γραμμές η επικοινωνία ήταν καλή, ψιλοσυννενοείται στα αγγλικά (μιλήσαμε για τη μαμά Μόσχα και τα μαγαζιά της), πρόσχαρη, ευγενική και χαμογελαστή αλλά θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους οτί είναι αματούρι και δε της αρέσει αυτό που κάνει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
421
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, JACK SPARTALOW, alpula και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού