Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 63 10
Call-Girls 159657
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έρωτας Για λίγες μέρες Αθήνα πάλι και βλέπω τις κοπέλες του your angels. Φοβερή ανανέωση σε σχέση με πέρυσι. Αφού είχα ήδη πάρει Μαρία, Τιφανυ, Γιάννα έβαλα στο μάτι την Ντιντα. Μετά το ματς του τελικού την κλείνω για 1 ώρα. Συνεννόηση εύκολη κ γρήγορη με την εξυπηρετική Νικόλ. Με λέει θα περάσεις σούπερ. Έρχεται σχετικά γρήγορα η κοπελα( ήμουν στο μπάνιο ακόμη). Μπαίνει μέσα μια γλυκιά αύρα με χαμόγελο. Ευτυχώς λέω θα πάμε καλά, όχι σαν κάτι άλλες που κάνουν αγγαρεία. Άρχισε τα φιλιά με γλώσσα. Αφού μιλήσαμε λίγο ρώσικα ( κατέχω λιγο το άθλημα αφού είχα πρώην κοπέλα ρωσσιδα-Μόσχα) ξεκίνησε ένας αγώνας δρόμου που έχασα την μπάλα. Το μόνο που θυμάμαι είναι να μου είπε αν μπορώ να πληρώσω στην αρχή. Ούτε που πρόλαβα. Την άρπαξα πάνω μου κ την έριξα στο κρεββάτι. Είναι αδύνατη σχετικά κοπέλα, καθηγήτρια χορού μου είπε στη Μόσχα. Αγκαλιές, φιλιά, γλύψιμο, χαστούκια στον πισινό κτλ. Πιπα αργή και βαθειά,εγλυψε κ λίγο παρακάτω ( όχι αναλ ριμινκ). Άρχισε ο μαραθώνιος μετά. Ιεραποστολικο, από πάνω μετά να χτυπιέται κ τέλος στα 4, όπου έβλεπα την θέα στους καθρέφτες του Μπιλ Μεταξουργείο. Πλάκωσαν τα τηλέφωνα, ποιος τα άκουγε εκείνη την ώρα. Πήρα ακόμη 1 ώρα ανανέωση. Σύνολο 2 ώρες που θα μπορούσαν να γίνουν και 4 ώρες με την ορμή που είχα κ τον συμπαθητικό χαρακτήρα της κοπέλας. Γενικά η κοπέλα είναι καλός γλυκός χαρακτήρας προσχαρη. Έβαλα κ λίγο τρανσλατε διότι πιάσαμε κουβέντα στο τέλος επιπεδιυ( σπούδασε μηχανική αν θυμαι καλά). Η Νικόλ ήταν πρόθυμη να εξυπηρέτησει. Της το τόνισα εξάλλου θέλω καθαρόαιμη ρωσσιδα( πατέρας της κοπέλας Γεωργιανός μ είπε η ίδια). Γενικά νομίζω κλείνει προς gfe με όρια για pse. Καλός χαρακτήρας ευγενική κοπέλα. Καμία σχέση με φώτο, πολύ καλύτερη! Ελπίζω να βοήθησα. Προσέχετε τις κοπέλες μάγκες, να δείχνετε κ λίγο σεβασμό κ θα σας ανταποΚουλδωσουν!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Eros82
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
9.367
Πόντοι:
6.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Constantinos27, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2021
Ρε μπαγάσα την είχα κλείσει για τις 1:30 και μετά μου λένε ότι τελικά μπορεί στις 2:30.
Εσύ μου χάλασες χθές το βράδυ ??? Θυμός
Έρχεται ροπαλιά
Αστειεύομαι.
Χαμόγελο
review reaction 1 review reaction 3 Eros82, protaris2018, hornyasfuck
13 Ιουλίου, 2021
Και γω πήγαινα για μια ώρα κ μετά το έκανα δύο
review reaction 3 Annapurna
13 Ιουλίου, 2021
Όποιος προλάβει φιλε, χαχαΧεχε!
review reaction 3 Annapurna
13 Ιουλίου, 2021
Ολοκληρωμένη γυναικάρα.
Όποιος πρόλαβε πρόλαβε.
Συγχαρητήρια !!!
Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4