Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 61 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βλεποντας τις κριτικες και τα σχολια στο φορουμ απο καιρο σκεφτομουν να συναντησω την Τζινα. Επικοινωνια στο viber και μετα απο λιγο καιρο βρηκαμε κενη ωρα συναντησης, υπηρχε λιγη δυσκολια... Και ειπα να δοκιμασω μια ανεξαρτητη κανοντας διαλειμμα απο τα γραφεια. Συναντηση σε ξενοδοχειο στο κεντρο. Η Τζινα ηρθε στην ωρα της και εχοντας φτασει πιο νωρις εγω και εχοντας ετοιμαστει ακουω το κτυπημα της πορτας. Απο εδω και περα θα προσπαθησω να ειμαι οσο γινεται πιο αντικειμενικος. Μπαινει λοιπον μια κοπελαρα μα τι κοπελαρα. Το πρωτο που εμενα με κερδισε ηταν τα ματια της , εντονα μπλε ματια για τα δικα μου γουστα το προσωπο της μου αρεσε πολυ. Στα του σωματος οτι εχει γραφτει με ενα ..αρα στο τελος (κωλαρα ,βυζαρα κτλ) . Φορουσε ενα πολυ ωραιο φορεμα που τονιζε ολα τα ...αρα. Μιλησαμε λιγο και πηγε να φρεκσαριστει. Σκεφτομενος μεχρι να ερθει τι μωρο ειναι αυτο , μεχρι εκεινη την στιγμη το στυλ της,το προσωπο μου φανηκε κατι κυριλε , στο δρομο σιγουρα θα την κοιταξεις αλλα δεν θα πεις 'ωωω τι σκυλι του πολεμου' ειναι αυτο' . Μπορει να την δειτε στο μπαρ και να πειτε τι ...αρα ειναι αλλα σιγουρα δεν θα σκεφτειτε οτι ειναι της 'δουλειας' . Αλλα οταν ηρθε ,οπως την επλασε ο δημιουργος, και οτι επακολουθησε μου ηρθε στο μυαλο η σειρα Ζηνα που επαιζε παλια στο Star , εβλεπες την Ζηνα ηρεμη και την καταλληλη στιγμη αρπαζε τα μαστιγια και μοιραζε πονο. Εδω η Τζινα μοιρασε καυλα. Το δωματιο με καθρεφτες οπου δεν ηξερες που να πρωτοκοιταξεις. Μετα αρχισανε οι ...αρες (φιλαρες , πιπαρες ) . Στην πιπα πολυ καλη με δυναμικη να γινει καλυτερη. Αντοχες καλες και ωραια στησιματα . Ειδικα η θεα οταν ειναι απο πανω και στα τεσσερα ... φοβερη. Φοβερη και η επικοινωνια της ενιωσα ανετα , σαν να ημουν με την γκομενα μου , ερωτευσιμη και μπορεις να μιλησεις. Επικοινωνιακη στο κρεββατι αν και νομιζω τα προστυχολογα δεν της πανε... αλλα το γουσταρε. Η σωματαρα της τελεια , και χωρις χειρουργεια , τατου κτλ. Τα χειλακια λιγο μονο. Το πιο σημαντικο καλο παιδι και σε σεβεται .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
1.352
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, Zebu, olddog και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού