Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλημέρα συναγωνιστές
Βρήκα ευκαιρία και λίγο χρόνο για πάρτη μου και βουρ τηλέφωνο στο γραφείο . Ευγενική και μελιστάλαχτη η τηλεφωνήτρια μου πρότεινε
να δοκιμάσω την καινούργια, λέγοντας μου ότι το κορίτσι ειναι φοβερό... Τρέχοντας μες στον καύσωνα φτάνω στην ώρα μου
στο παραβαρδάρειο ξενοδοχείο και μετά απο μικρή καθυστέρηση του γραφείου ανεβαίνω στα ψηλά πατώματα. Μου ανοίγει
ένα αγγελάκι ντυμένο με άσπρο τοπάκι , τζιν σορτς και ψηλά πέδιλα. Ξεντυθήκαμε παρέα και μπήκα στο μπάνιο για γρήγορο φρεσκάρισμα.
Βγήκα και την αντίκρυσα γυμνή. Φοβερό κορμί ,γυμνασμένο με κοιλιακούς πέτρα. Αρχίζουμε τα γλωσόφιλα και την στέλνω να συναντήσει
κάποιον που έσκαζε από καύλα. Εκεί διαπίστωσα ότι η πίπα της ήταν επιφανειακή και διστακτική, κοινώς αερόπιπαΠροσκύνημα. Με δική μου παραίνεση σπρώχνοντας
το κεφάλι της το ψιλοδιόρθωνε. Συνέχισα με δυνατό γλυφομούνι μέχρι να μας πάρουν τα ζουμιάΝαι! . Την έβαλα από πάνω χουφτώνοντας το στητό
στήθος της κι έδειχνε να το απολαμβάνει. Σειρά είχε το doggy style όπου θαύμασα τα υπέροχα οπίσθια της. Το μουνάκι της στενό και υγρό όπως ακριβώς
το ήθελα. Στο τέλος ξάπλωσα ανάσκελα και με πίπα με τελείωσε με ένταση.
Συνοψίζοντας η κοπέλα ειναι αματούρι και θέλει το χρόνο της. Θετικό πρόσημο από μένα...
ΥΓ. Πριν μπω στο δωμάτιο βγήκε ένα ξανθό με μίνι φορεματάκι.... Ζαλίστηκα....Ευλόγησον
Καλά να περνάτε στις δύσκολες εποχές που ζούμε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
doc_lin
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
6.726
Πόντοι:
28.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, koumanidas, koukoskoukou και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2021
Σίγουρα είναι πέτρα με κοιλιακούς;;
Γιατί ένας άλλος συναγωνιστής λέει ότι έχει κιλάκια παραπάνω που τον χάλασαν...??
review reaction 1 Bartender 74
08 Ιουλίου, 2021
Αεροπιπα και το "γραφείο"(ο Θεός να το κάνει) γράφει στις υπηρεσίες της ότι κάνει deepthroat,γελάνε και τα τσιμέντα με τους ερασιτέχνες...
review reaction 1 Bartender 74
09 Ιουλίου, 2021
Αν ειχε παραπάνω κιλά θα το έλεγα Weruloa.... οι κοιλιακοί της με εντυπωσίασαν. Οι πιο πολλές κοπέλες του συγκεκριμένου γραφείου ειναι αγυμναστες
09 Ιουλίου, 2021
Φίλε το πήρα κι εγώ το κορίτσι. Όλα σούπερ, πανέμορφη με υπέροχο πρόσωπο και χαμόγελο για πορτρέτο, αλλά κοιλιακούς φέτες εγώ δεν είδα. Ίσα ίσα το μόνο αρνητικό για μένα πάνω της (αν θα μπορούσα να βρω κάτι) είναι ότι μου φάνηκε λιγάκι αγυμναστη. Όχι ότι έχει περιττά κιλά το κορίτσι προς Θεού, απλά το κορμί της δεν μου φάνηκε ιδιαίτερα σφιχτό.
09 Ιουλίου, 2021
φιλε μου δεν ειμαι γυμναστης για να κρίνω... τα κριτήρια μου σε ενα κορμί έδειξαν κορμι γυμνασμένο. Αν εσύ πιστευεις οτι ήταν αγυμναστη με γεια σου με χαρά σου...
13 Ιουλίου, 2021
Το ξανθό με το φορεματακι μαθαμε ποιο ειναι;
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6