Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 4 10
Call-Girls 20005
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στην Αθήνα για δουλειές και ο καύσωνας τα κάνει ολα απίστευτα κουραστικά. Μεσημεράκι λοιπόν και με την επιστροφή μου στο airbnb που είχα κλείσει ήθελα κάτι να μου πάρει ολη την ένταση της μέρας.

Ευγενέστατη η κοπέλα στο πρακτορείο μου έστειλε σε μια ωρίτσα μέσα την Alisia..
Κατεβαίνω να της ανοιξω και μόλις την βλέπω ανάσα δροσιάς μέσα στον καύσωνα.
Απίστευτο κορμί...σοκολατένιο μαυρισμένο δέρμα και γλυκύτατο μούτρο με χαμογελάκια και νάζια που εμένα τουλάχιστον με καυλώνουν απίστευτα.

Μπαίνει για ντουζάκι και βγαίνοντας φορώντας κάτι πολυ σεξυ εσωρουχα παιδιά βλέπω ΤΟ ΚΟΡΜΙ...μιλάμε για ΚΟΡΜΑΡΑ...τέλειο μαύρισμα...απίστευτα tan lines...απαλό δέρμα...τοπ βυζί (φυσικο) και ένας κώλος που αν αρχίσω να γράφω θα γεμίσουμε σελίδες εδώ πέρα.

Πίπα για σεμινάριο...κρατήθηκα μη της γεμίσω το στομα ανδρόγαλο και αρχισε το cowgirl (κανονικο και reverse στο οποιο η θεα της κωλαρας της ειναι απεριγραπτη και τα χαστουκια σε αυτην φεύγουν ασυναίσθητα)...δεν αντεξα πολυ και την εβαλα απο κατω για να εχω τον ελεγχο και καπου εκει με τις φωνούλες της στο αυτί μου ήρθε δυνατό τέλος μέσα στο αρκετά σφιχτό μουνάκι της.

Άραγμα και χαλαρη κουβεντούλα...ζήτησε αδεια για τα πάντα (να κανει ενα τσιγαρακι..να μπει ντους να πλυθει).
Αν και δεν ειμαι τυπος του back to back σε τοσο μικρο χρονικο διαστημα...είχα και την κούραση από τις δουλειές μέσα στην ζεστάρα...ξεκίνησε μονη της για 2ο γύρο και μου πηρε μια απιστευτα αργη και αισθησιακη πιπα και καταφερε να ξανακανει το οργανο πετρα για να την παρω στα 4 βλέποντας την κωλαρα σε ολο της το μεγαλειο.(δεν ρωτησα αν τον δινει)

Γενικά όποιος ψάχνει ένα 21χρονο πλάσμα γεμάτο φρεσκάδα με απίστευτο νάζι και ενα κορμί που να μη ξερει που να το πρωτοχυσει ας σταματησει γιατι το βρηκε και ειναι η Αλισια.
Συμμετοχή και επικοινωνία αν με άφηνε το συστημα θα εβαζα 10αρι και σώμα 9αρι ανετα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 06, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Backpacker
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
3.505
Πόντοι:
5.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jimoglou, Velociraptor, chris1955 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού