Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη φορά που την συναντώ.Για τρίτη τώρα θα δείξει αλλά γιατί όχι...Πήγα στο δωμάτιο της με το κλασικό "παρασύνθημα" που μου είπαν να πω στη ρεσεψιόν από το γραφείο...Μέσα στη ζέστη του κέντρου ανάσα δροσιάς το ξενοδοχείο...
Η διαφορά από τις φωτογραφίες είναι μόνο στα μαλλιά της...Και το πρόσωπο το οποίο από κοντά είναι πιο παιδικό και όχι το σοβαρό που φαίνεται...Ενημέρωσα με μήνυμα την κοπέλα στο τηλέφωνο για μασάζ...Δεν μου έφερε αντίρρηση είπε θα την ενημερωσει.Είχα μαζί μου και το λάδι μου και πήγα στο δωμάτιο της.Κοπέλα με ζουμερο σώμα με τα πιασίματα της και τις τορπίλοβυζαρες της.Πήγα στο μπάνιο έκανα ένα ντουζ και βγήκα με την πετσέτα μου...Την αφαιρεί ξεκινάει το πασπατεμα αλλά ήθελα μασάζ πρώτα.Μου έκανε ένα βυζομασαζ στην πλάτη με λάδι ήταν το κάτι άλλο.Βυζια μεγάλα με θήλες για πιπιλισμα...Μουνι ανοιχτό τριαντάφυλλο το εγλυψα για να την φτιαξω...Πίσω δεν δέχεται δαχτυλο μπροστά δεν είπε όχι...Μετα από αυτό το πασπατεμα το σεξ συνεχίστηκε ήταν πολύ καλό με τη Σάρα να παίζει το ρόλο της όπως πρέπει...Μετα καθίσαμε γιατί είχαμε χρόνο και μου συνέχισε μασάζ στην πλάτη για να χαλαρώσω.Λογω ζέστης δεν έπαιξε δεύτερο μπαλάκι...Εφυγα ικανοποιημένος και από το μασάζ της και από το ότι δεν είπε όχι σε κάτι.Πολυ δεκτική πολύ ευγενική κοπελα.Το ξενοδοχείο καλό καθαρο και τα δωμάτια όπως και σε προηγούμενη επίσκεψη σε αντίστοιχο της αλυσιδας τακτοποιημένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.807
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redb, TOMCRUISE, hornyasfuck και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού