Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 3 10
Call-Girls 6805
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Σίγουρα τα γούστα ειναι υποκειμενικά, ποικίλουν και ο καθένας τα βλέπει με δικό του μάτι.... φιλε paparovicz, αλήθεια τώρα, ούτε κατα διάνοια δεν μου εκανε αυτα που σου έκανε... Δάχτυλα απογορευτικα πουθενα... Φιλι με γλώσσα έτσι κετσι.. Κριμα το βυζι,αν υπάρχει θεός είναι πολύ άδικος ρε αδερφακι μου παει χαμένο αυτό το βυζι σε αυτο το κορμί...πολυ ατσουμπαλο κορμί εως κακο.... Ωριακα μου σηκώθηκε επειδή την ζωρισα λίγο στην πιπα... Κακο ραντεβου,,ξενερωσα πάρα πολυ... Τσάμπα τα λεφτά.. Δεν έπρεπε να την κρατησω ο ΜΑΛΑΚΑΣ.. Εχω διώξει άλλες κ αλλες κ κρατησα το παλτό. Στην υγεία της τα 150.... Ουτε 80 δεν αξίζει μαγκες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
mastakounidis
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.299
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 hornyasfuck, olddog, Constantinos27 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2021
Συνάδελφε με εμπλέξες λίγο .Δυο κριτικές καλές για την ίδια κοπέλα και η δίκη σου αρνητική .Βεβαια γούστα είναι αυτά ,αλλά και τα 140+ που παίρνει πρέπει να τα τιμά γιατί δε βγαίνουν εύκολα. Στη χώρα της είναι μισθός !
review reaction 1 hornyasfuck, paparovicz, WHATABOUTFUCK
03 Ιουλίου, 2021
κοίτα μοντελάκι δεν ειναι και το αναφέρω, πολλές φόρες παίζει και η χημεία με τη καθεμιά με έμενα μου έκατσε καλά τώρα τι έγινε σε εσένα δεν μπορώ να φανταστώ κρίμα ΝτροπήΝτροπή
P
paparovicz
review reaction 1 hornyasfuck, kaavlas, WHATABOUTFUCK και 1 ακόμα μέλος
03 Ιουλίου, 2021
...ρε φίλε mastakounidis...λες ότι η κοπέλα δεν σου έκανε αυτά που έκανε στον paparovicz...αλλά μην ξεχνάς ότι ο paparovicz κάνει παρφουρμάρισμα κάθε φορά...

...εσύ παρφουμαρίστηκες τύπε???...ή πήγες απαρφουμάριστος???!!!...Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
Καπέλο
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, protaris2018, paparovicz και 2 άλλα μέλη
03 Ιουλίου, 2021
Kaavlas απο εμενα είναι οχι δαγκωτό... Προσεξε το.. Ειχα διώξει το οπλο την tea και κρατησα το παλτό... Ασε το γιατί το θυμάμαι και συγχυζομαι... Οσο για την χημεια paparovicz και να υπήρχε,, δεν πρόκειται να μου εβγαινε ποτε μα ποτέ γιατί ειναι άσχημη ρε γαμωτο μου... Whatadourfuck... Καταρχην δεν παω κανω παω ποτέ εγω, μονο σπίτι μου... Και ειμαι πάντα μεχρι και η κωλοτρυπιδα μου μυρίζει listerine Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck, WHATABOUTFUCK, protaris2018 και 2 άλλα μέλη
03 Ιουλίου, 2021
Χίλιες φορές να τα εδινα για katrin απο golden που εχω φαει σκάλωμα να την δω
review reaction 1 hornyasfuck, kaavlas
04 Ιουλίου, 2021
Φίλε mastakounidis δεν σε κατηγορεί κανένας για την καθαριότητα σου πλάκα κάνουμε, αλλά άμα θες να ξέρεις δεν ξέρω πόσο καιρό επιδίδεσαι σε αυτό το άθλημα, όλοι εδω μέσα σε αυτό το σπορ έχουμε φάει φόλες ουκ ολίγοις απλά με τα από κάποιο σημείο και μετά μαθαίνεις να ξεχωρίζεις τις φόλες από τις καλές μην με ρωτάς πως αυτό βρες το μόνο σου. ΚουλΜατάκι
P
paparovicz
review reaction 1 hornyasfuck
04 Ιουλίου, 2021
Paparovicz στον χώρο ειμαι αρκετό καιρό.. Περίπου 4 χρόνια... Στο bourdela ειμαι φρέσκος... Τελικά δεν άντεξα... Συνάντησα την katrin από golden (οχι το υπεροπλο απο your angels, παναθεμα την και αυτή.. Γτ δεν γυρνάει πίσω) και χρωστάω κριτική...
review reaction 1 paparovicz, hornyasfuck
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7