Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν Μάγκες σήμερα είπα να δοκιμάσω την Τίνα αλλάζοντας αρχικά τα σχέδια μου, Κάτι έλεγε το ένστικτο μου να κλείσω ραντεβουδάκι μαζί της και δεν θα χάσεις αφου την είχα μπανίσει από την αρχή και έτσι έγινε στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο. Φτάνοντας άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ με το που χτυπάει την πόρτα και ανοίγοντας, βλέπω ένα κορίτσαρο με ξανθό μαλλί μπούκλες, ματάρες άπαιχτες βαμμένες και χείλη έτοιμα για όλα ντυμένο με ένα μπλε αέρινο φορεματάκι πάνω σε 10 ποντά παπούτσια με κορδόνια, ειλικρινά ένας άγγελος μεταμορφωμένος. Μου σκάει χαμογελάκια με τσαχπινιά και μπαίνοντας μέσα στο δωμάτιο την βουτάω σε βαθιά γλωσσά φίλα ανταποδίδοντας πλήρως. Άρχισα να την γδύνω για να δω τι κρύβει αυτό το αγγελικό πλάσμα κατευθείαν φανερώνεται ένα σωματάκι ελαφρός μαυρισμένο στα ιδανικά κιλά, λεκάνη, πόδιά., λαιμός άλλο πράγμα με βελούδινη υφή βυζάκια 2 φυσικά χωρίς κανένα πείραγμα από χασάπηδες, άκρα πλήρως περιποιημένα και μπήκαμε κατευθείαν στο θέμα μας με φιλούσε με τέτοιο πάθος στο κρεβάτι όπου έφτασα στην πόρτα του παράδεισου ίσα καμιά δεκάρια φορές. Την άρχισα σε ένα γλύψιμο σε όλο το κορμί της μέχρι και τα δάχτυλα των ποδιών τις για τέτοια καύλα μιλάμε, δάχτύλιασμα παντού ως και στην απαγορευμένη πίσω πόρτα χωρίς αντιρρήσεις και σπάσιμο αρχιδιών, Το μουνόχειλα της ευμεγέθης και υγροποιημένα πλήρως ήθελε να γαμηθεί, Πίπα βαθιά λαρυγγική με μαεστρία μην αντέχοντας άλλο σκουφώνω τον μητσάρα και άρχισε το πανηγύρι Ναι! μπρος πίσω κολλητό Κατσικογάμης Ασάλιωτα, πλάγια, δεξιά, αριστερά τι να πω είχα χαθεί προσπαθώντας να βρω την πόρτα του παράδεισου και έτσι ήρθε το τελείωμα του πρώτου γύρου Έτσι!. Μ πανάκι και από τους δυο μας περιμένοντας με στο κρεβατάκι ολόγυμνη χωρίς την πετσέτα, σύντομη κουβεντούλα ,αυτός ο άγγελος μας έρχεται από τα βάθη της ου κρανιάς, έχοντας σπουδάσει μαγειρική αν κατάλαβα καλά και ήταν Manager σε εστιατόριο σίγουρα θα ήταν ένα από τα αγαπημένα μου Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα! και ας είχε χάλια φαγητό. Η κουβέντας μας δεν διάρκεσε ούτε δυο λεπτά και ξανά ριχτήκαμε σε παθιασμένο σεξ άφθονο παθιάρικο και άκρως καυλωτικό, το βλέμμα της παιδιά δεν παίζεται άκρως αγγελικό και παράλληλα γυναικείο με όλη της σημασίας της λέξεως. Άρχισε για δεύτερη φορά ξανά το πανηγύρι τουλάχιστον για το υπόλοιπο τις μιας ώρας μας εδώ ο μητσαρας με πρόδωσε ήθελα τόσο πολύ να έρθωΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! και επίσης η ίδια όπου είχαμε ιδρώσει και οι δυο χωρίς να μας ενοχλεί, τα σώματα μας είχαν γίνει ένα τέλος μας ξύπνησε το αναθεματισμένο χτύπημα του κινητού της για να σημάνει η λήξης χρόνου, ντουζάκι και αποχαιρετιστήριο ΔάκρυΔάκρυΔάκρυ. Λοιπόν ένα έχω να σας πω έφτασα στην πόρτα του παράδεισου και προσγειώθηκα ξανά στην γη από έναν άγγελο μεταμορφωμένο, το Πιπίνι δεν παίζεται συσταίνεται ανεπιφύλακτα για πιπινό λάτρεις με gfe καταστάσεις σίγουρα από τι μου είπε το σπορ δεν το παίζει πρώτη φορά αυτά από έμενα ελπίζω να σας βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 αστυαναξ, monstercock greece, TOMCRUISE και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού