Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 2 10
Call-Girls 8445
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα φίλοι μου συναγωνιστές αυτήν την φορά είπα να δοκιμάσω την αλέξα, αφου την προηγούμενη φορά το ραντεβουδάκι μας κατέληξε στον πάτο, αυτήν την φορά είπα να ξαναπροσπαθήσω και τελικά κλείστηκε στο αγαπημένο μου πορνό ξενοδοχείο. Αφού έφτασα άρχισα να παρφουμαρίζομαι για ν την υποδεχτώ και εκεί που έχω ξαπλώσει και έχω φτιαχτεί μήνυμα από το γραφειο ότι η κοπέλα θα αργήσει λόγω ατυχήματος στον δρόμο και ότι θα αργήσει έτσι είχε γίνει και την προηγούμενη και δεν ήρθε, αλλά με διαβεβαίωσε ότι θα γίνει, τελικά χτυπάει η πόρτα ανοίγοντας διακρίνω ένα μελαχρινό φοιτητό κόριτσο με φωνή νταλικέρη, τις λέω γιατί αργήσατε μου είπε λόγω κίνηση όχι ότι με πείραξε ευτυχώς ήταν από τις μέρες που είχα άνεση χρόνου. Την άρχισα σε βαθύ φιλί χωρίς να ανταποκρίνεται πλήρως αλλά στην πορεία το άλλαξε το ρεπερτόριο, Ντουζάκι από την μεριά της για να φύγει η γλίτσα του ίδρωτα από πάνω της και με το που βγήκε διέκρινα ένα αγύμναστο φοιτητικό σωματάκι σφιχτό χωρίς ίχνος χαλάρωσης. Βυζι 2 φυσικό έτσι άρχισε ο αγώνας του πρώτου γύρου εκεί που την είχα αρχίσει να την φυλάω σε όλα τα σημεία του σώματος της το χεράκι πήγε κατευθείαν στο μουνάκι της και στην όμορφη κωλοτρυπίδα της και εκεί που να το χώσω μου λέει ένα ξέρω NO PLEASE.....THANKS PLEASE εντάξει το σεβάστηκα και συνέχισα, Πίπα καλή με λίγο χέρι γιατί τις έπεφτε λίγο μεγάλος ο μητσάρας για λαρυγγοσκόπησηΧαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα! έτσι σκουφώνω και την άρχισα σε ένα πίσω κολλητό για να δω αν αντέχουν οι αναρτήσεις της ΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωτα δεν μπορώ να πω το πέρασε το πρώτο test αλλά με βάση και κάπως έτσι τελείωσε ο πρώτος γύρος. Μπάνιο και από τους δυο μας , σύντομη κουβεντούλα αφου τα αγγλικά τα μιλάει καλά, σπουδάζει literature reviewer πίσω στην χωρά της και κάπως έτσι άρχισε και τελειωσε ο δεύτερος γύρος στους ίδιους ρυθμούς με περισσότερες εναλλαγές στάσεων. Λοιπόν η δικιά μου literature reviewer ειναι ότι έχουμε ένα Φοιτιτό κόριτσο που μιλάει σαν νταλικέρης με ένα μέτριο προς κάλο ραντεβουδάκι όχι για πολλά πολλά ήρεμα πράγματα η δουλειά να γίνεται και άντε γεια, εγώ πάντως δεν εντυπωσιάστηκα περίμενα αρκετά περισσότερα πράγματα το αν συστήνεται ναι η όχι το αφήνω πάνω σας αναλόγως τα γούστα και την διαθεσιμότητα εκείνη την στιγμή αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 30, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, olddog, Constantinos27 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2021
Ακριβέστατος όπως πάντα!!!
review reaction 3 paparovicz
01 Ιουλίου, 2021
Καλά ο προηγούμενος γράφει ότι η νεαρά προτείνεται για τους λάτρεις της πίσω πόρτας και σε εσένα δεν άφησε ούτε δάχτυλο. Μας δουλεύει ο άλλος;
01 Ιουλίου, 2021
Πάλι καλά που δε σου είπε "έχω και Scania πάμε μια βόλτα;"Ματάκι. Ωραία κοπέλα πάντως.
review reaction 3 paparovicz
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3