Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Call-Girls 23291
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι φωτογραφίες της (και πιο συγκεκριμένα το βλέμμα της και ο τρόπος που ποζάρει στο φακό) με ιντριγκάρισαν!!!
Διάβασα και την κριτική του συναγωνιστή vltepdr και η επιθυμία να τη συναντήσω έγινε εντονότερη.

Κατευθείαν τηλέφωνο στο πρακτορείο και η Αγνή (ευγενική όπως πάντα) μου κανόνισε τη συνάντηση.
Καταφθάνω στο ξενοδοχείο της γνωστής λεωφόρου και ζητάω τον αριθμό του δωματίου της κοπέλας.

Σε λίγο χτυπάω την πόρτα της και μου ανοίγει φορώντας μόνο τα κόκκινα εσώρουχά και τις γόβες της.
Πρόσχαρη, διαχυτική, θερμή από το πρώτο λεπτό. Αλλά κυρίως γεμάτη θετική ενέργεια.

Της δίνω φιλί στο μαγουλάκι, ενώ παράλληλα την παίρνω αγκαλία και θωπεύω το κωλαρακι της. Εκείνη κολλάει πάνω μου και τότε αρχίζω να χαιδεύω το στήθος της ενώ εκείνη με φιλάει στο λαιμό. Σκέφτομαι "ωραία θα περάσουμε σήμερα"!!!

Κάνω λίγο κράτει, και της ζητάω να περάσω στο μπάνιο. Οσο έκανα ντους συζητούσαμε για διάφορα.
Μισή ρωσίδα (από πατέρα), μισή ουκρανή (από μητέρα), που διαμένει και εργάζεται στην Πολωνία. Ομως πολύ μεσογειακή σε εμφάνιση, χαρακτηριστικά και (όπως αποδείχτηκε) ταμπεραμέντο.

Εχει υπέροχα μάτια, μεσογειακά χαρακτηριστικά προσώπου και εξαιρετικά θηλυκό σώμα με υπέροχο φυσικό στήθος. Την έκανα κοντά στα 30.
Οι φωτό της είναι ακριβείς χωρίς τη λάμψη της φωτογράφισης.

Οταν βγήκα από το μπάνιο την βρήκα να με περιμένει, έχοντας βγάλει τις γόβες της.
Αμέσως το πιάνω από εκεί που το αφήσα και της αφαιρώ εσώρουχα της, ενώ παράλληλα τη φιλώ στο λαιμό και στο στήθος της.
Πέφτουμε στο κρεβάτι όπου όσο πάνε τα φιλιά γίνονται πιο βαθιά. Φιλώντας το στήθος της, κατεβαίνω στο ευωδιαστό μουνάκι της για να την περιποιηθώ.
Αφού την περιποιήθηκα αρκετά, σηκώνεται για να διεκδικήσει το μερίδιο της και με αρχίζει σε ένα αισθησιακό στοματικό με παράλληλη περιποίηση και στα μπαλάκια μου. Εγώ όρθιος μπροστά στο κρεβάτι κι αυτή στα 4 στο κρεβάτι.

Για να συνεχίσω να γεύομαι κι εγώ το μουν@κι της την γυρνάω σε 69, όπου τα είδα όλα και οι καύλες χτύπησαν κόκκινο. Δοκίμασα να βάλω δαχτυλάκι στην πίσω τρυπούλα της (που την είχα "στο πιάτο", αλλά με σταμάτησε ευγενικά.

Εχοντας καυλώσει αφόρητα της ζητάω "σκουφάκι" για να μπω μέσα της. Αρχίζουμε με ιεραποστολική στάση για να βλέπω τις ματάρες της να με κοιτάνε ενώ είμαι μεσα της. Οσο πιο πολύ την έσπρωχνα εγώ, τόσο με πιο δυνατές μουνιές απαντούσε αυτή. Παράλληλα φιλιόμασταν σαν ερωτευμένοι. Αυτό συνεχίστηκε για κανένα δεκάλεπτο, οπότε της σηκώνω τα πόδια της στους ώμους μου και συνεχίζω.
Κατόπιν την γυρνάω σε cow girl για να βλέπω και να πιάνω καλύτερα τις βυζάρες της. Αλλο σφυροκόπημα εκεί!
Να χτυπιέται πάνω στο εργαλείο μου σαν τρελή και να με κοιτάζει αυθάδικα στα μάτια!

Αντεξα όσα μπόρεσα και όταν ένιωσα ότι έρχεται η κορύφωση της είπα "I 'm coming!!!"
Εκείνη μου απάντησε "I 'm coming too!!!" και τελειώσαμε (και οι δυο νομίζω) σε μια έκρηξη!!!

Αφού συνήλθα και έκανα ένα ντουσακι ,ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου. Αρχισε τα χάδια και τα φιλιά.
Ακολούθησε ένα πολύ χαλαρωτικό μασαζάκι από πλευράς της ενώ παράλληλα συνεχίσαμε να συζητάμε για διάφορα (αρκετά καλά τα αγγλικά της).

Αισθανόμουν τόσο χαλαρός και πλήρης, που δεν επεδίωξα δεύτερο γύρο.

Οι δύο τελευταίες γραμμές της κριτικής του vltepdr περιγράφουν με τον καλύτερο τρόπο αυτό που έζησα με τη Diana.
Εφυγα με το χαμόγελο στα χείλη και με τη γεύση γλυκιάς σοκολάτας στο στόμα!!!

Αυτά από μένα για τη Diana.
ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.535
Πόντοι:
4.392
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 arwstaki10, TOMCRUISE, Constantinos27 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2021
Χαίρομαι που βοήθησα. Η Ντιάνα είναι από τις καλύτερες περιπτώσεις για όσους προτιμούν γυναίκες συνειδητοποιημένες, χωρίς αναστολές και όχι Μπάρμπι. Ελπίζω να μείνει ακόμα λίγες μέρες ή έστω να ξανάρθει το φθινόπωρο (μου είχε πει ότι είναι πιθανό, αναλόγως και πώς θα πάει εδώ σ΄αυτή την πρώτη επίσκεψή της)
review reaction 1 kaavlas, OUROBOROS, ctlover και 1 ακόμα μέλος
30 Ιουνίου, 2021
Ο σκοπός της ύπαρξης των κριτικών είναι να προβάλουμε τις κοπέλες που σέβονται τον πελάτη και να μοιραζόμαστε πληροφόρηση προκειμένου να αποφεύγονται κατά το δυνατόν οι "φόλες".
Μου είπε ότι θα μείνει μέχρι 10/7.
review reaction 1 kaavlas, OUROBOROS, vltepdr
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2