Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βράδυ λοιπόν στην Αθήνα κ είπα να ξεκινήσω με κάτι δυνατό..Μόλις είδα τις φωτό δεν περίμενα ποτέ ότι θα είναι τόσο κοντά σε αυτο..Έκλεισα ξενοδοχείο στα νότια χτύπησα τον αριθμό του μαγικού τηλεφώνου κ ήθελα να δω αν ο μάγος είναι τόσο καλός όσο λένε...Η τηλεφωνήτρια ήταν άψογη..Ηκοπέλα βέβαια άργησε 10 λεπτά λόγω της κίνησης..Είμαι μέσα στο δωμάτιο λοιπόν γυμνός κ περιμένω όταν κ άκουσα τακούνια απ έξω..Ανοίγω την πόρτα κ βλέπω ένα μωρό πανέμορφο σαν αυτά που βγαίνεις για ποτό στο γκάζι κ κάθονται δίπλα με τις φίλες της και σε παίζουνε..μπαίνει για ένα γρήγορο ντουζακι και βγαίνει μόνο με την πετσέτα..Κάθεται δίπλα μου μιλάμε λίγο χαλαρά κ ξεκινάω να την χουφτώνω..Είχε τόσο μικρό κορμάκι που πραγματικά είναι σαν ένα μικρό ποτήρι σαμπάνια..Την πίνεις στο ποτήρι κ δεν σου φτάνει ένα..Αρχίζω σιγά σιγά αφαιρώ την πετσέτα και την πιάνω απ το λαιμό ενώ την φιλάω στο λαιμό κ κατεβαίνω κάτω σιγά σιγά..Οι ήχοι που έβγαζε κατευθείαν με έκαναν πέτρα χωρίς καν να με αγγίξει..κατεβαίνω κ αρχίζω να την γλείφω ενώ το καυλί μ ζητούσε απεγνωσμένα να μπει μέσα της..Την κοίταγα στα μάτια όσο την εγλειφα κ με το ένα μ χέρι της έπιανα το λαιμό...Σε κάποια φάση με κοιτάει μ λέει ξάπλωσε τον κρατάει στο χέρι της τον φτύνει κ αρχίζει ένα τσιμπουκι αρκετό καλό που επιδέχεται βελτίωσης κ αλλο..Εκει ήρθε το τέλος..Χωρίς να την έχω γαμησει ακόμα επειδή μ άρεσε όλο αυτό της είπα να το κάνουμε μιάμιση ώρα για να μην έχω το άγχος να τελειώσω στο δεύτερο γύρο και να το απολαύσω περισσότερο...Καθόμαστε κάνουμε τσιγάρο κ ξεκινάμε τον δεύτερο γύρο με εμένα να με κάνει πέτρα ενώ με κοίταγε μέσα στα μάτια κ τον έπαιρνε στο στόμα της..Την γυρνάω στα 4 ενώ έχω περάσει με το χέρι μ στο μουνι κ έχει αρχίσει να υγραίνεται..Μ φοράει το προφυλακτικό κ αρχίζω κ την καρφώνω ενώ κοιτάω τον εαυτό μου δίπλα στον καθρέφτη..Έβλεπα το μαυρισμένο της κορμί κ καύλωνα περισσότερο..Αλλάζουμε στάση έρχεται αυτή από πάνω κ την πιάνω κ της λέω ότι θέλω αργά αργά..Ξεκινάει ν ανεβοκατεβαίνει ενώ το χέρι μ κάνει βόλτα στο κορμί της παντού..Πριν τελειώσω την πήρα στα πλαγιά κ έχυσα πάνω στο κωλαρακι της που από μαυρισμένο άσπρισε για λίγα λεπτά..Μπήκε για ντουζακι της έδωσα τα χρήματα και έφυγε ενώ με φίλησε στο λαιμό και μου είπε ότι πέρασε πολύ ωραία..Πέρασα πολύ ωραία θα δοκιμάσω κ άλλες κ θα ξανά επανέλθω...Καλό απόγευμα συναγωνιστές κ προσοχή με την ζέστη...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 24, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
492
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, Annapurna και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2021
Ωραία κριτική για ένα μωρό που το'χω στα υπόψιν
Από γλωσσόφιλα τι λέει;
review reaction 1 hornyasfuck, Kyrios Hou
28 Ιουνίου, 2021
Ανάλογα το πόσο καθαρός είναι κάποιος..Δινει επιλεκτικά..
review reaction 1 hornyasfuck
28 Ιουνίου, 2021
Ποια γλωσσόφιλα ρε φίλε , αυτή όυτε να την ακουμπήσεις δεν θελει ..εμείς τελείως ψοφήμια είμαστε? άντε ρε προμοτύρια εδώ μέσα...
review reaction 1 Geo..., nukteros
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3