Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 73 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 243725
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.Εδω είμαστε παλι να πουμε για μια πολυ γλυκια ύπαρξη. Ο τίτλος γιατι την επελεξα απο ενστικτο κυρίως μιας και πολλες κριτικες δεν ειχε. Αλλα μου αρεσε πολυ αυτη η μουρη και λεω η κωλαρα λεχει η γεματη θα ειναι. Στο ψητο τωρα. Ευκολη επικοινωνια με το γραφειο. Κατεβαινω Συγγρου και παω χοτελ.Εχω ζητησει να με περιμενει με τα μαυρα που φοραει στη φωτο που δειχνει κωλο με διχτυ και γοβα. Έτσι και εγινε.Ανοιγει με πολυ χαμογελο και βλεπω λοντως ενα πολυ ομορφο μουτρο. Δωματιο λιγο μικρο αλλα καθαρο ολα οκ. Μαυρισμα εντονο απο σολαριουμ δερμα απαλο και στηθος τουμπανο. Κωλι για τα γουστα μου υπεροχο.Μπαινω μπανιαρομαι. Βγαινω παλι χαμογελα η νεαρα. Αγγλικα δυστυχως λιγα και σε σημειο ζαλαδας.Αν πρέπει να βρω αλλο ενα αρνητικο ειναι η δουλεια στο στηθος. Περιεργη αισθηση αλλα το προσπερναω καθοτι ειμαι φαν του πατου κυριως και της φατσας.Πιπιλισε ρωγες χαιδεψε τα παντα και εκανε μια ομορφη πιπα με προσπαθεια για βαθυ.Ωραια στησιματα στην πιπα με τις γοβες, ωραιος κωλος για χαστουκια. Τον σπατουλαρισα αρκετα και στα 4 γγια πολυ λιγο μεχρι την καταθεση. Ξανα μπανιο και ενω δεν κανω δευτερο γυρο επεμενε .Πιπα οπως τη θελω εγω υποκειμενικα παντακαι λιγο γαμησι αλλα με το λαστιχο επεφτα.Οποτε το πηρε στο στομα μεχρι τελους. ωραιο χυσιμο και κουβεντουλα. Εφυγα με την αισθηση οτι της χρωσταω να τη γαμησω οπως της αξιζει γιατι ειναι καλο παιδι. Αυτο για μενα μετραει. Προσπαθησα να την ξαναδω σημερα αλλα δεν τα καταφερα. Θα τη δω σιγουρα αλλη μια για να γινουν ολα λιγο παραπανω. Δεν ξερω αν βοηθησα υποκειμενικα παντα εμενα μου αρεσε πολυ το προσωπο τα χερια καθως ηταν γυμνασμενα και ο κωλος. Τελος το κυριοτερο η καλη διαθεση και το ωραιο ντυσιμο. Καλη συνέχεια!

ΥΓ Καιτη εργαλειο μεγαλο με μεγαλη ποικιλια στην αναλυση του τι χρειαζομαι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 21, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
protaris2018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.576
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, TOMCRUISE, koukoskoukou και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2021
Δάχτυλα δέχεται? Γλωσσοφιλα?
25 Ιουνίου, 2021
Δάχτυλο δεν επιδίωξα.ημουν σε φάση χαλάρωσης δεν έπαιξα επιθετικά πολύ.φιλι πολύ καλώδιο όπως και η πιπα με εναλλαγές σε gfe
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2