Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 7 10
Call-Girls 17952
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα φίλτατοι !

Η κοπέλα είναι όχι απλά όμορφη αλλά πανέμορφη για τα δικά μου γούστα. Το στήθος πολύ καλύτερο δια ζώσης παρά αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες. Αφαιρέστε την κλασική λάμψη και έχετε μια κοπέλα με κορμί λαμπάδα. Αγγλικά μια χαρά για συννενόηση. Το ματς κινήθηκε σε ήρεμους gfe ρυθμούς. Προσωπικά θα την ήθελα λίγο πιο δυναμική αλλά η ευγένεια της και η ομορφιά της με υπερκάλυψαν. Το μόνο μείον ήταν ότι λόγου του πάχους του πέους μου (στο μάκρος είμαι κανονικός) η κοπέλα πόνεσε καθώς είναι σφιχτή και αυτό δεν απογείωσε τη συνεύρεση. Εννοείται ότι την σεβάστηκα και πήγα με τα νερά της. Παίχτηκαν δύο γύροι αλλά τη δεύτερη φορά δεν κατάφερα να τελειώσω και ξεμείναμε από χρόνο. Πάντως το προσπάθησε με καλή πίπα και μαλάκια αλλά είχα χάσει τον ρυθμό μου και το τερματίσαμε εκεί... Το δωμάτιο και το μπάνιο ευρύχωρο και καθαρό.
Η κοπέλα στο γραφείο να εξυπηρετήσει άψογη. Φεύγοντας πιστεύω ότι είδα την Αμύρα και κόλλησα! Γράφω "ίσως" στο να την ξανά συναντήσω καθώς μου αρέσει να πηγαίνω με διαφορετικές κοπέλες. Αν είχα όμως το χρόνο/χρήματα θα την έπαιρνα ένα ΣΚ μαζί μου, αυτό μου έβγαλε και ας μην ξεσκιστήκαμε. Αυτά τα ολίγα και με υγεία!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Katz
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
3.427
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Constantinos27, NEKSEVEN και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2021
Το κορίτσι είναι πολύ ντροπαλό .Εχει βάλει καρδούλες στις ρώγες της για να μη τις δούμε .
review reaction 1 review reaction 3 piko, monstercock greece, hornyasfuck
17 Ιουνίου, 2021
Την έχω πάρει σε προηγούμενο τουρ τη κοπέλα,είναι αστέρι και από αυτές που δεν κάνουν μπαμ,που μαρεσουν
review reaction 1 Katz
18 Ιουνίου, 2021
GeorgeKoukou1: Την είχα σταμπάρει τη προηγούμενη φορά που ήρθε αλλά δεν είχα καθόλου χρόνο. Έχεις δίκιο, είναι πανέμορφη γυναίκα και δεν κάνει μπαμ από χιλιόμετρα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3