Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπερα σε ολους και καλη αρχη σε μενα. Για να προλαβω τους καλοθελητες. Παλιος στην σελιδα και στο αθλημα με πολλα χιλιομετρα (και πολλα εξοδα Γλώσσα ) αλλα πρωτη κριτικη δυστυχως. Αλλα θα ξεκινησω τωρα και θα γραψω για οσες κοπελες μπορω να θυμηθω. Παμε λοιποοοον.

Επικοινωνια με το γραφειο, τελευταια στιγμη και απαντησαν αμεσως και να με εξυπηρετησουν. Κανονιζουμε το μερος και φευγω. Παιρνω δωματιο, κανω το μπανακι μου και περιμενω να ερθει η Βαλερια. Χτυπαει λοιπον η πορτα και ανοιγω. Πρωτη εικονα?ΣΟΚ!!! Λυπαμαι που θα το πω, αν και ειναι καθαρα υποκειμενικο το θεμα, αλλα το προσωπο τουλαχιστον για εμενα ηταν λιγο καπως... Στρογγυλο και περιεργο. Εδω μια υποσημειωση. Ξερω οτι εμεις πληρωνουμε για να περασουμε καλα και και και. Αλλα δεν εχω διωξει ποτε κοπελα...καλως???κακως???αλλα δεν το εχω κανει ποτε. Τεσπα. Μπαινει μεσα, παει για μπανακι και ερχεται και κανουμε ενα τσιγαρακι. Ειναι ωραια στην συζητηση. Δεν βαριεσαι. Ηλικιακα θα ελεγα 40-45. Και ξεκιναει ο αγων! Δυσκολευτηκα πρεπει να πω την αληθεια. Οχι γιατι δεν προσπαθουσε, το αντιθετο μπορω να πω. Αλλα αν δεν μου αρεσει αυτο που βλεπω, ισως μου παρει λιγο παραπανω. Επαγγελματικο μπουκι πρεπει να πω. 2 στασεις και τελος στην καποτα. Αυτο. Τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο. Δευτερη φορα δεν ηθελα γιατι δεν...Δεν μου το εβγαζε. Οποτε ντυσιμο, δωρακι και απο εδω πανε κι αλλοι.

Αν θα την ξανασυναντουσα? Εβαλα οχι. Και ξαναλεω, οχι γιατι δεν ειναι θερμη η γιατι δεν προσπαθει. Αλλα εμενα δεν μου εκανε αυτο το κατι.

Αυτα για την πρωτη μου κριτικη. Ελπιζω να ειμαι μεσα στα πλαισια αν και μαλλον τραβηξε παραπανω. Ζηταω συγνωμη.
Καθε σχολιο δεκτο. Να γαματε καλα μαγκες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
nikolinho
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, chris1955, 911-Toninno και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2021
Μιά χαρά ἡ κριτική σου καί ὄχι δέν τράβηξε παραπάνω...
review reaction 1 james034
17 Ιουνίου, 2021
4 στο πρόσωπο με την καμία αδερφέ
18 Ιουνίου, 2021
ψηφιζω με βαση τα δικα μου στανταρ. οπως εγραψα, αν ηταν αλλη η ιδιοσυγκρασια μου, θα την ειχα διωξει μονο απο το προσωπο. δεν εχω την απαιτηση να συμφωνησεις μαζι μου. απλα αυτο το θεμα ειναι καθαρα υποκειμενικο...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3