Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 3 10
Call-Girls 6721
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πώς δεν βάζω μυαλό; Κάθε φορά λέω να μην παίρνω κοπέλες που δεν έχουν κριτικές και κάθε φορά τα ίδια. Κάποιος πρέπει να κάνει την αρχή…..

Για το γραφείο αρχικά (ΥΑ). Στα μηνύματα και στην συνεννόηση ευγενέστατοι και σχετικά γρήγοροι στις απαντήσεις. Και στο follow up επίσης ευγενικοί, δείχνουν ενδιαφέρον. Το πρόβλημα είναι στις φωτογραφίες. Έχω πάρει 4 κοπέλες από το ΥΑ, σε όλες οι φωτό ήταν στο 60% και πολύ βάζω. Δεν καταλαβαίνεται ότι έτσι αρχίζει με αρνητικό πρόσημο το ραντεβού; Γιατί;

Από τις φωτογραφίες μου άρεσε η Alis (Αλίς) – κακώς. Οι φωτογραφίες είναι πολύ φτιαγμένες και 7-8 χρόνια ποιο νέα η κοπέλα.
Εμφάνιση με μαύρα εσώρουχα και τακούνια (δεν με ενδιαφέρουν).
Από την χαιρετούρα χημεία μηδέν. Είπε κάτι στα Ρώσικα, και μετά μου είπε να βγάλω την μάσκα. Πήγα για ντουσάκι και αμέσως στο παιχνίδι. Κάθε τόσο έλεγε και κάτι στα Ρώσικα στο άσχετο.
Βυζί χάλια, μικρό και πεσμένο σαν γιαγιαδίστικο. Η πίπα οκ, τίποτα σπουδαίο. Της ζήτησα να γλύψει τα αρχίδια, είπε κάτι πάλι στα Ρώσικα, γέλασε και είπε no-no. Σιγά κοπέλα μου!
Πάμε παρακάτω με την σχετική ξενέρα. Της είπα να με καβαλήσει, πάλι τίποτα σπουδαίο.
Το γύρισα στο ιεραποστολικό αλλά μιας και η εικόνα δεν έλεγε τίποτα είπα να χύσω και να φύγω. Της λέω γύρνα στα τέσσερα, δεν είπε τίποτα και πήρε θέση. Εκεί άρχισα να τον βάζω δυνατά και να ρίχνω και κανένα σκαμπιλάκι στον κώλο. Δεν ήταν το καλύτερο της αλλά δεν είπε και τίποτα.
Αφού την έχυσα της είπα ότι θα φύγω και δεν θα κάτσω την 1 ώρα που είχα κλείσει. Πάλι κάτι είπε στα Ρώσικα. Μου λέει να ενημερώσω το γραφείο αλλιώς πρέπει να πληρώσω για 1 ώρα. Άμεση συνεννόηση και κανένα πρόβλημα από το γραφείο.
Ντουσάκι, ντύσιμο και έξοδος. Πάλι κάτι στα Ρώσικα.
Δεν αξίζει το κορίτσι
Πάμε για άλλα.

Να γαμάτε, κάνει καλό!.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 09, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
psexa21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.415
Πόντοι:
2.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maposavouris, piko, Stavros(2) και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2021
Και φαίνεται τόσο όμορφη... Κριμα αδερφέ
review reaction 1 hornyasfuck
15 Ιουνίου, 2021
Έσωσες κόσμο αδερφέ!!!
review reaction 1 Limperatore XXI, Karelis69, mysterious και 2 άλλα μέλη
15 Ιουνίου, 2021
Όπου βλέπεις ωραίες φωτογραφίες ... κράτα μικρό καλάθι.
Μόνο τις selfie πρέπει να λαμβάνουμε υπόψιν.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
Καπέλο
review reaction 1 kwstasxat, Limperatore XXI, Karelis69 και 1 ακόμα μέλος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3