Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Διαβάζοντας της κριτικές της Μάργκο ήμουν στην φάση να την κάνω την κίνηση ή όχι ή θα την πατήσω και θα κλαίω τα λεφτά μου.Θα μου πεις ρίσκα είναι αυτά τα παίρνεις και ότι βγεί.Θές οι καύλες και η αποδοχή κανά να 2 μηνο από τα γαμήσια θες η αδυναμία στις μελαχρινές τελικά την πήρα την απόφαση και την έκλεισα για 1 ώρα σε γαμοχοτέλι νότιο.
Ήρθε 10 λεπτά νωρίτερα ντυμένη στα λευκά με μακρύ μαλλί μέχρι το κώλο.Λέω εδώ είμαστε.Πρόσωπο σε γενικές γραμμές καλό.Ομολογώ πως εντυπωσιάστηκα από το κατάλευκο ντύσιμο.Παραγγείλαμε κρασάκι και άρχισε να γδύνεται
Μαύρα εσώρουχα από μέσα.Το κορμί έχει χαλαρώσει και θέλει φτιάξιμο όπως και το στήθος που για την ηλικία της είναι πεσμένο αισθητά.Μεταξύ 27-32 την κάνω.Αν το φτιάξει και γυμναστεί λίγο θα είναι καλύτερα τα πράγματα.Πάντως με το ντύσιμο δε φαίνεται η χαλαρότητα.Το δέρμα σκούρο από σολάριουμ.Η φυσικότητα του κορμιού δε με χάλασε ιδαίτετα διότι ξεχάστηκα για λίγο πως είμαι κορασίδα του επαγγέλματος συν ότι και εγώ τελευταία έχω τα κιλά μου.
Άρχισε να πίνει κρασί και να χορεύει στο κρεβάτι κατεβαίνοντας για γλυψιμο όπου και έκανε.Το τσιμπούκι της με φτυσίματα με χέρι και βαθειά στο στόμα.Τη γύρισα σε 69 και είδα ένα τρυφερό μουνάκι καθαρό για γλύψιμο και μια κωλοτρυπίδα δουλεμένη.Λόγω κούρασης δεν πήγα για πρωκτικό.Αφού με έχει κάνει πέτρα της κάνω νόημα για καπότα και γαμήσι.Με έντυσε και με καβάλησε ρυθμικά.Η τύπισσα είναι γνώστρια της δουλειάς και ξέρει τι κάνει. Πονηρή να σε κάνει να χύσεις γρήγορα αλλά δεν της έκανα την χάρη.Τη γύρισα ιεραποστολικό έφαγε τις πουτσιές της και μετά σε ντόγκι όπου επίσης μαζί με ξυλιές ήρθαν και οι πουτσιές.για κανα 10'.Ήθελα να την χύσω στα βυζιά της την γονάτισα μου έβγαλε τη καπότα και άρχισε να μου τον παίζει μέχρι που τα πήρε στα βυζιά.Μπάνιο και οι 2 κρασί και χαλάρωμα.
Να πώ εδώ σε άλλους συναγωνιστές να προσέχουν διότι τρώει χρόνο έκατσε κανά 15 στο μπάνιο και μόλις βγήκε από το μπάνιο μου λεει έχουμε 20 λεπτά ακομα θες κι άλλο?Εννοείται λέω και άρχισε 2 γύρος πάλι με τσιμπούκι 69 ιεραποστολικό και και τέλος με παίξιμο της πούτσας από μέρους της μέχρι που τα πήρε στα μούτρα.όχι που θα στη χάριζα.
Δε τα κλαίς τα λεφτά σου αλλά δε την βλέπεις και 2 φορά μια φορά να φύγει η περιέργεια.Η περιέργεια λοιπόν έφαγε την γάτα ...μας έφυγε η απορία έχοντας καλύτερες προσδοκίες...Το σαουντρακ της βραδιάς ο σινερμα ν ...της Νίνα Σιμον έκλεισε τη συνάντηση (έπαιζε στη τηλεόραση το κομμάτι της ....) σινερμαν που θες να τρέξεις....σινερμαν που θες να κρυφτείς...
Η απόφαση δικιά σας μυστες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.190
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, monstercock greece, hornyasfuck και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού